anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

numer do klienta

skarbybabuni
#9 Pomysłodawca#

kupujący ma numer polski niekomórkowy ponadto nie mogę firmie wysyłkowej podać jego maila bo allegro go ukryło, mam podać nr komórki i maila którego nie mam

oznacz moderatorów
11 ODPOWIEDZI 11

Ziolko39
#21 Demiurg#

@skarbybabuni Nie ma obowiążku posiadania komórki > możesz wpisać telefon stacjonarny . byle z prefixem miasta np. 22 123 44 55 . to też 9 cyfr i system tego nie odróżnia

A mail masz pod zakładką "kopiuj email" na dole po lewej stronie w "zamówieniach od kupujących" > klikasz > wklejasz w formularz firmy wysyłkowej > będzie widoczny tam jako aaasss222ddd@alegromail.com > jest ok

oznacz moderatorów

skarbybabuni
#9 Pomysłodawca#

nie da się poza tym wiele razy wysyłałem mail do kupców innych aukcji i wracały z napisem wiadomości niedostarczono albo jak wpisuję otrzymuję komunikat nie ma takiego maila i wogóle nie można wysłać, po kiego grzyba oni ukrywają te maile nawet nie mam możliwości skontaktować się z kupcem

oznacz moderatorów

Ziolko39
#21 Demiurg#

@skarbybabuni Ja kopiowałem stamtąd maila i wysyłałem z własnej poczty bez problemów. A jaki jest ten zaszyfrowany mail ? Tak samo przy zamawianiu kuriera wpisuję mail skopiowany z tej zakładki i nie mam problemów. Telefony stacjonarne też wpisywałem.

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

A po to żebyś go później nie "molestował". rożnymi wiadomościami.

oznacz moderatorów

skarbybabuni
#9 Pomysłodawca#

po co molestować zresztą  nawet nie mogę się skontaktować z klientem bo emaila nie można wysłać email ukryty jak chcę wysłać maila wraca z adnotacją nie dostarczono albo taki email nie istnieje jak wklejam na poczcie na wirtualnej polsce 

oznacz moderatorów

Ziolko39
#21 Demiurg#

@skarbybabuni Wyślij wiadomość przez Centrum Wiadomości. Tam nie podajesz maila, podajesz nick klienta (to chyba masz)

oznacz moderatorów

skarbybabuni
#9 Pomysłodawca#

nie da się bo nie można klientowi  wysłać wiadomości w cetrum wiadomości nie ma opcji szukania klienta po loginie , mógłbym wysłać jakby on do mnie napisał

oznacz moderatorów

Ziolko39
#21 Demiurg#

@skarbybabuni Otwórz Centrum > na górze po prawej masz "nowa wiadomość" > kliknij > otworzy sie nowe okno gdzie wpiszesz login kupującego > 2 linijkę-okno zostawiasz puste > w 3 linijce-oknie wpisujesz wiadomość > klikasz strzałkę z prawej i gotowe.

oznacz moderatorów

skarbybabuni
#9 Pomysłodawca#

mam ciekawe tylko kiedy odpisze

oznacz moderatorów

ares_
#14 Krzewiciel#

email możesz normalnie wysłać na ten zaszyfrowany adres pod warunkiem, że wysyłasz ze swojego adresu na który jest zarejestrowane konto na Allegro (lub możesz dodać dodatkowe adresy w ustawieniach konta). Codziennie wysyłam dokumenty do klientów (tak jak większość sprzedawców) i zawsze wszystko dochodzi.

oznacz moderatorów

skarbybabuni
#9 Pomysłodawca#

nie nie mogę tak wysyłałem i robiem próby a otrzymuje komunikat nie ma takiego maila , albo otrzymuję odpowiedź z serwera nie dostarczono, 

oznacz moderatorów