anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Numer paczki dodany, paczka odebrana, a status wisi jako oczekuje na nadanie

SKLEPuBAJKI
#2 Obserwator#

Witam.
Jestem nowa w sprzedaży i niestety napotkałam problem.
Mimo dodania numeru przesyłki w zamówieniach, status wisi jako "oczekuje na nadanie", a paczka jest już odebrana. Ktoś jeszcze się spotkał z taką sytuacją? Co może być tego przyczyną?dostarczona.JPGpaczka.JPG

Dodam, że ręcznie zmieniłam status wysyłki na "wysłane", a później "odebrane"...

oznacz moderatorów
5 ODPOWIEDZI 5

pinsplash
#21 Demiurg#

@SKLEPuBAJKI Jaki przewoźnik? może nie jest zintegrowany z systemem Allegro?

_______
BRÓSLI
oznacz moderatorów

SKLEPuBAJKI
#2 Obserwator#

InPost. Paczkomat

oznacz moderatorów

pinsplash
#21 Demiurg#

@SKLEPuBAJKI dziwne, Inpost jest zintegrowany. Nie masz błedu w numerze przesyłki?

_______
BRÓSLI
oznacz moderatorów

SKLEPuBAJKI
#2 Obserwator#

Właśnie nie, bo jak klikam na tą ikonkę paczki przy zamówieniu i z tego miejsca wchodzę w śledzenie, to właśnie mi pokazuje, że jest doręczona. 

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@SKLEPuBAJKI czy możesz napisać w jakim narzędziu nadajesz przesyłki? Jeśli to Manager przesyłek to najprawdopodobniej nie korzystasz z importu zamówień z Allegro. Czy przy nadawaniu przesyłek podajesz e-mail kupującego z Allegro (taki zamaskowany)?  Abyśmy otrzymali informację od przewoźnika ze statusem przesyłki konieczne jest podanie zamaskowanego adresu e-mail kupującego, tutaj znajdziesz więcej informacji na ten temat 🙂 
Jako początkującą sprzedającą zachęcam Cię do korzystania z Akademii Allegro. Znajdziesz tam bezpłatne kursy i webinary, które ułatwią Ci pierwsze kroki na Allegro. Zawsze możesz też liczyć na pomoc naszej społeczności na forum. 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów