anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Numer z PAYu potwierdzajacy przyjęcie płatności przez kupującego

Blood223
#8 Zapaleniec#

Witam 

Zakupiłem 5 rzeczy od 5ciu oddzielnych sprzedawców poprzez PAYu, a że zakupy były ropione z dotacji na rozpoczęcie działalności z urzędu pracy , muszę wykazać , że płatności , które zrobiłem poprzez PAYu dotarły do kupujących . To znaczy urząd wymaga ode mnie numerów PAYu , które potwierdzają przyjęcie płatności przez sprzedających , ale ciężko mi się z nimi skomunikować i wyprosić się ich o to co potrzebuję . Mam zatem pytanie czy jestem w stanie jakoś poprzez PAYu samemu sprawdzić te numery zrealizowanych płatności , chciałbym tylko dodać ,ze mam konto na allegro , a na PAYu juz nie , płatności generowały się automatycznie poprzez allegro-payu. Jak mam dotrzeć do tej informacji , sprawa jest pilna bo grozi mi cofniecie dotacji , a ja mam problem co do załatwienia tej sytuacji . Pozdrawiam Igor Małkowski i czekam na odpowiedz .

PS. Urzędowi nie wystarczą tzw identyfikatory płatności ze strony allegro ani też wyciągi przelewów z mojego konta bankowego , gdyż jest to informacja o tym ,ze pieniążki wyszły , ale ja potrzebuje informacji ,ze one dotarty , własnie za pośrednictwem kodu PAYu 

oznacz moderatorów
18 ODPOWIEDZI 18

xyz96
#21 Demiurg#

W zakładce Kupione masz przedmioty i nazwy sprzedawców, masz też maila od Allegro, że sprzedający otrzymali wpłaty - jest tam numer płatności i powinny być kwoty oraz nazwy sprzedających. To nie wystarczy?

oznacz moderatorów

Blood223
#8 Zapaleniec#

No własnie to nie wystarczy 

oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#

@Blood223 

Coś mi się zdaje, że oni na siłę szukają pretekstu do cofnięcia tej dotacji.

Masz potwierdzenie wpłaty z banku, masz wszelkie informacje systemowe z Allegro, że wpłata dotyczy tych konkretnych zakupów i masz wysłane mailem przez Allegro potwierdzenie otrzymania płatności przez sprzedających. To wszystko można dopasować i zidentyfikować. Gdybyś zapłacił za towar zwykłym przelewem, poza PayU, to tam też nie byłoby napisane, że sprzedający wpłatę otrzymał, byłaby tylko informacja, że przelew wyszedł. Nie masz paragonów, faktur za te zakupy? Twardo z nimi rozmawiaj, przedstaw wszystko co masz i w razie czego pisz odwołanie do kierownika, naczelnika, czy kto tam nadzoruje ten urząd pracy.

oznacz moderatorów

konto zamknięte
Nie dotyczy

@xyz96, jak zawsze, jak zawsze 😞

oznacz moderatorów

cloudcloud
Była Moderatorka
Była Moderatorka

@Blood223 pisz od razu do PayU i koniecznie skontaktuj się ze swoją księgową.

   Klaudia
   Były Moderator
oznacz moderatorów

Blood223
#8 Zapaleniec#

Problem w tym ,ze jestem nowym przedsiebiorca , nie mam ksiegowej ani konta na PAYu,dlatego tez szukam pomocy tutaj ,bo moze latwiej bedzie dotrzec przez allegro , gdyz macie na pewno bezposredni kontakt z przedstawicielami PAYu...

oznacz moderatorów

cloudcloud
Była Moderatorka
Była Moderatorka

@Blood223 może @xyz96 czy @kostas11 będą mogli pomóc 🙂

   Klaudia
   Były Moderator
oznacz moderatorów

konto zamknięte
Nie dotyczy

wołamy ciocię 😄 ciociaaaaa 😮 @WREDZIA-W1 😊

oznacz moderatorów

kostas11
#21 Demiurg#

@Blood223 wiedząc że będą potrzebne potwierdzenia nie lepiej było poprosić o faktury ich nikt nie podważy 🙂

________
Κώστας
oznacz moderatorów

akcesoria-net-pl
#15 Entuzjasta#

Faktury 'prywatne' nadal może dostać.

oznacz moderatorów

Blood223
#8 Zapaleniec#

Oczywiscie ,ze mam faktury i potwierdzenia przelewow oraz wydruki z identyfikatorow platnosci z allegro , ale co z tego ^^ ? Oni potrzebuja czegos innego , hello  , jestesmy w Polsce 😄

oznacz moderatorów

kytorr
#13 Ambasador#

Przerabiałem to. Urzędowi nie wystarczy nr transakcji it. Dowodem będzie albo Faktura za rzeczy albo pisemne potwierdzenie (odbiorcy przelewu w tym przypadku sprzedawcy) że dnia tego i tego otrzymał płatności identyfikowane nr Payu XXX jako zapłatę za XXX towary. Pieczątka, podpis i data. W Krakowie takie potwierdzenia przeszły pozytywnie weryfikację. Trochę absurd żądać potwierdzenia od sprzedającego, ale takie są prawa jak masz dofinansowanie z UE na rozpoczęcie działalności. P.S do Payu nawet nie pisz nic Ci nie potwierdzą, bo są pośrednikiem a nie odbiorcą płatności

oznacz moderatorów

Blood223
#8 Zapaleniec#

Riiiiiighhhht 😄

oznacz moderatorów

Blood223
#8 Zapaleniec#

Dzieki za pomoc wszystkim wogole ludziska , nie wiedzialem ,ze tu taka odsiecz mnie czeka , jednak nie tacy podzieleni :DDD.

oznacz moderatorów

KrzysztofWysocki
#2 Obserwator#

Witam, udało się załatwić te dokumenty z potwierdzeniem płatności, mam aktualnie ten sam problem.?

oznacz moderatorów

Blood223
#8 Zapaleniec#

Taa zagadaj do kupujacego niech CI da pieczatke i podpis na oswiadczeniu , ktorego wzor mozesz mu wyslac . Pozdro 54

oznacz moderatorów

novy421
#7 Wielbiciel#

Cześć mam ten sam problem powiesz mi jak go rozwiązałeś?tragedia z tym PayU kupiłem prawie wszystkie narzędzia i teraz mam kupę problemów!pozdrawiam Arek

oznacz moderatorów

Blood223
#8 Zapaleniec#

SIema,juz dokladnie nie pamietam,ale chyba kazdy sprzedajacy musiał mi wysłać takie oświadczenie,że faktycznie sprzedał mi dany przedmiot i dodał podpis/pieczątke. Zapytaj dokładnie babeczek w urzędzie czego dokładnie oczekują DOKŁADNIE. Pozdro

oznacz moderatorów