anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Ocena od kupujacego który nie chce przedmiotu?

dqminik15
#8 Zapaleniec#

Witam, wystawiłem  przedmiot na aukcje i po zakończonej licytacji kupujący nie wybrał sposobu dostawy. Próbowałem dzwonić i pisać telefon milczał przez 2 dni i dalej milczy, napisałem do allegro że to już kolejny raz gdzie nie mam kontaktu z kupującym i żeby się w końcu za to wzięli i tu nagle dostaje ocenę od tego kupującego.Ocena nie jest zła ale co mam zrobić jak przedmiot nie został opłacony A ja go  nie wysłałem ? Mogę to wystawić ponownie ? Czy kupujący za jakiś czas może się o niego ubiegać?

oznacz moderatorów
3 ODPOWIEDZI 3

xyz96
#21 Demiurg#

Kupujący ma 7 dni na zapłatę. Jeśli tego nie zrobi w tym czasie, możesz wystawić przedmiot ponownie. Ocena transakcji nie ma tu nic do rzeczy.

oznacz moderatorów

pinsplash
#21 Demiurg#

@dqminik15 Tak jak napisał @xyz96 Kupujący wg Allegro ma prawo kłamać , zmyślać, mijać się z prawdą, wróżyć z fusów i pisać w komentarzach 1000 rzeczy z kosmosu. Tak długo jak Cię nie obraża - wolno mu. Czy ma to coś wspólnego z logiką i trzeźwym myśleniem - oczywiście że nie - ale kogo to obchodzi...

_______
BRÓSLI
oznacz moderatorów

dqminik15
#8 Zapaleniec#

No właśnie widzę,  To już trzecia taka akcja u mnie A ja tylko wyprzedaje rzeczy których nie potrzebuje, Współczuję firmom

oznacz moderatorów