anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

ocena sprzedazy

accadia
#12 Orędownik#

Macie jakies porady/wskazowki jak naklonic kupujacych do wystawienia oceny sprzedazy?

Na 40 transakcji zakonczonych - nie otrzymalem doslownie od nikogo... a zalezy mi, poniewaz chcialbym jak najszybciej ruszyc ze Smartem i poszerzyc swoja oferte na A.

oznacz moderatorów
5 ODPOWIEDZI 5

pinsplash
#21 Demiurg#

@accadia  Tutaj wątek o tym : https://spolecznosc.allegro.pl/t5/zaawansowani-sprzedawcy/ile-kupuj%C4%85cych-wystawia-komentarz-oce...

Spróbuj wysłać grzeczny email przypominający. Nie bądź zbyt przypominalski bo możesz dostać obniżone oceny ( one często nie mają nic wspólnego z rzeczywistym przebiegiem transakcji ). Przyzwyczaj się - niestety tak jest.

_______
BRÓSLI
oznacz moderatorów

artur8225-a1
#12 Orędownik#

Napisz do kupujących PW z prośbą o komentarz , na 40 transakcji uzbierasz  5 komentarzy potrzebnych do smarta 

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

Już dzisiaj pisaliśmy o tym problemie.

oznacz moderatorów

mwmonety
#21 Demiurg#

@accadia z nakłanianiem to radziłbym ostrożnie dostałem już w taki sposób NEGATYWA za to że śmiałem zawracać głowę panu klientowi.

oznacz moderatorów

Knowhere
#21 Demiurg#

@accadia No cóż, to jest pokłosie zmiany systemu komentarzy. Wcześniej komentarz wystawiało mi jakieś 7/10 osób, po zmianie systemu komentarzy proporcje się odwróciły i jakieś 7/10 osób komentarza nie wystawia. Wcześniej kupujący wiedział, że gdy wystawi komentarz, to na 99% dostanie zwrotkę od sprzedającego (to + punkty i znaczki przy nicku były jakimś tam motywatorem - trochę infantylnym, ale jednak - a dziś nie ma kompletnie żadnego).

______________

"złote myśli" xyz96: "Sprzedawcy zawsze byli, są i będą moimi wrogami na AG."😄

oznacz moderatorów