anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Odbiór osobisty w allegro charytatywnie

eliza0106
#7 Wielbiciel#

Wystawiłam w tym roku 3 rzeczy na Allegro dla WOŚP. Jedną z opcji dostawy był odbiór osobisty. Dodałam punkt odbioru (podałam ulicę, miasto i kod pocztowy, bez nr domu i mieszkania). Mimo wszystko za każdym razem osoba, która wygrała nie miała do wyboru odbioru osobistego, chociaż na aukcji wyświetlał się w opcjach dostawy. Nie wiem co robię źle... Czy to dlatego, że nie podałam nr domu i mieszkania? 

oznacz moderatorów
4 ODPOWIEDZI 4

xyz96
#21 Demiurg#

@eliza0106 Ustawiłaś punkt odbioru osobistego tu; https://allegro.pl/moje-allegro/sprzedaz/punkty-odbioru ?

oznacz moderatorów

eliza0106
#7 Wielbiciel#

Tak, mam tutaj dodany punkt. 

Screenshot_2020-12-27-22-13-12-825_pl.allegro.jpg

oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#

@eliza0106 Wybór odbioru osobistego na aukcji jest mocno skomplikowany. Najczęściej trzeba kliknąć "Pokaż wszystkie punkty na mapie", potem już na mapie zaznaczyć po prawej na górze "odbiór osobisty", następnie oddalić mapę tak, aby się pokazał ten punkt odbioru osobistego, potem znowu przybliżyć mapę i zaznaczyć ten punkt. Mało który kupujący sobie z tym radzi 🙂

oznacz moderatorów

eliza0106
#7 Wielbiciel#

Dziękuję za pomoc. Ehh kiedyś chyba było łatwiej. Kilka razy zdarzało mi się coś kupić z odbiorem osobistym I nie miałam takiego problemu. 

oznacz moderatorów