anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Ogłoszenie nieruchomości Morizon -nie działa

MAMY ROZWIĄZANIE!
Client:40935751
#8 Zapaleniec#

Chciałem dać ogłoszenia działki na allegro,    ale z tego co widzę nie jest to możliwe i  że trzeba je zamieścić na serwisie Morizon  skąd się automatycznie podczytają.

Więc wykupiłem na morizonie  za 59zł  i czekam..  czekam..    i nie pojawia się.    Skontaktowałem się więc z morizonem  gdzie mnie pouczono ,  że ta funkcjonalność dotyczy tylko biur nieruchomości..

 

ale ZONK...     czyli ja jako osoba prywatna na allegro ogłoszenia nie mogę wystawić ??    I jak w ogóle tak mogą wprowadzać ludzi w błąd w tych wszystkich szumnych artykułach prasowych  o wielkiej współpracy Allegro i Morizon..     no chyba żeby zainkasować więcej kasy..

oznacz moderatorów
6 ODPOWIEDZI 6
xyz96
#21 Demiurg#

Możesz. Wejdź tu; https://allegro.pl/offer/?lokalnie wpisz nazwę nieruchomości i wybierz ręcznie kategorię Nieruchomości.

oznacz moderatorów
Client:40935751
#8 Zapaleniec#

Wchodziłem już,  wpisuję:   działka

I pojawiają się tylko takie podkategorie:   Dom i Ogród,  Dziecko,  Elektronika,  Kultura i rozrywka,  Sport i turystyka.

Brak jest kategorii nieruchomości.

 

oznacz moderatorów
Knowhere
#21 Demiurg#

@Client:40935751 Bo na AL nie ma tej kategorii. Wystaw na tradycyjnym allegro.

lokalnie.png

______________

"złote myśli" xyz96: "Sprzedawcy zawsze byli, są i będą moimi wrogami na AG."😄

oznacz moderatorów
xyz96
#21 Demiurg#

Patrz uważnie - zjedź na sam dół i tam masz ręczny wybór kategorii.

"Kontynuuj bez wybierania produktu".

oznacz moderatorów
Client:40935751
#8 Zapaleniec#

Faktycznie..  na samym dole jest niepozorny napis:   KONTYNUUJ BEZ WYBIERANIA PRODUKTU         

 No i wtedy faktycznie pojawiają się też nieruchomości..   szkoda że wcześniej na to nie wpadłem a zasugerowałem się tą 'współpracą z morizon'.       Dzięki za odpowiedź.      

Uważam że powinno to być jakoś jaśniej opisane,  jak już nie chcą wyświetlać wszystkich kategorii na raz to powinien być przycisk  np  POKAŻ WIĘCEJ KATEGORII

Albo dlaczego po wpisaniu słowa:   działka   system  nic nie wyświetla,  tak jakby po prostu nie było takiej kategorii.,

 

oznacz moderatorów
xyz96
#21 Demiurg#

Dawniej wystawianie na Allegro było zdecydowanie bardziej jasne i przejrzyste. Teraz jest skomplikowane do granic absurdu.

oznacz moderatorów