anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

one kurier

nowantsklep
#8 Zapaleniec#

klient wybrał metodę dostawy allegro kurier one z dostawą jutro. 

Wygenerowała mi się etykieta ale nie ma żadnych informacji jaka firma to obsługuje ani nic. 

nie było opcji żeby ustawić ani zaznaczyć odbioru podjazdu kuriera.. Co ja mam z tym zrobić i jak i skąd uzyskać jakieś informację?

Na etykiecie w polu nadawca jest wygenerowany adres siedziby mojej formy która nie ma nic wspólnego z miejscem magazynu. Zupełnie inne województwa nawet.

 

@ko_alka@mr_oma@la_nika@nat_not@_HolaOla_ 

oznacz moderatorów
10 ODPOWIEDZI 10

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@nowantsklep Cześć. 🙂 Podjazd kuriera możesz zamówić w tej zakładce: https://allegro.pl/moje-allegro/sprzedaz/wysylam/lista-przesylek

Adres jest pobierany z ustawień Książki adresowej, którą uzupełnisz tutaj: https://allegro.pl/moje-allegro/sprzedaz/zamowienia/ustawienia 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów

nowantsklep
#8 Zapaleniec#

Cześć

co mam zrobić jeśli etykieta została wygenerowana i w polu nadawca jest wpisany zły adres?

Na etykiecie w polu nadawca jest wygenerowany adres siedziby mojej firmy, która nie ma nic wspólnego z miejscem magazynu. Zupełnie inne województwa nawet.

 

 

oznacz moderatorów

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@nowantsklep W zakładce Zamówienia możesz usunąć przesyłkę po przejściu do szczegółów wybranego zamówienia. 

ko_alka_0-1672044814701.png

Następnie wygeneruj nową, poprawną etykietę. 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów

nowantsklep
#8 Zapaleniec#

Mam tą opcję zablokowaną. Co może być przyczyną?

Zrzut ekranu_20221226_095621.png

oznacz moderatorów

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@nowantsklep Podaj mi proszę numer tego zamówienia 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów

nowantsklep
#8 Zapaleniec#

f5663010-846d-11ed-a397-61af954b0e78 nr zamówienia 

nr przesyłki ALE000050A21D22

teraz próbuje nadać nową przesyłkę i wybija mi taki komunikat. Czy tej opcji kurier jutro Zrzut ekranu_20221226_100720.png nie zamówi się poza wyznaczonymi miastami?

oznacz moderatorów

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@nowantsklep Allegro One Kurier to metoda dostawy dostępna wyłącznie dla kilku miast. Sprawdź, czy kod pocztowy jest obsługiwany przez Kuriera Allegro One: https://allegro.pl/kampania/one/kurier 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów

nowantsklep
#8 Zapaleniec#

Czy żeby zmienić rodzaj dostawy klient musi kilknąć zwrot czy może jakoś zmienić na inną opcję wysyłki? Czy jest jakiś inny sposób?

oznacz moderatorów

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@nowantsklep Istnieją dwa rozwiązania: możesz poprosić Kupującego o anulowanie zamówienia i dokonanie nowego z wybraniem innej wysyłki lub wysyłka na własną rękę po ustaleniu kosztów z Kupującym. 

Jeśli Twój kod pocztowy nie jest obsługiwany przez tę metodę dostawy, to usuń ją proszę ze swojego cennika, bo obecnie nie będziesz w stanie nadać takiej paczki. Pozostaw tylko One Boxa i One Punkt jako osobne pozycje zamiast pakietu z One Kurierem. 

ko_alka_0-1672048949626.png

Możesz ewentualnie napisać wiadomość mejlową na . Tam zweryfikujemy, czy możemy na Twój adres udostępnić podjazdy naszych kurierów. 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów

milka1234567890
#17 Koryfeusz#

Tak, najlepszy sposób na rozwiązanie to powtórny zakup z dobrą metodą dostawy.

oznacz moderatorów