anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Opłaciłam rachunek, ale firma windykacyjna przejęła moją sprawę. Co mam teraz zrobić?

Client:49626629
#7 Wielbiciel#

Witam 

Nie dawno przyszedł mi SMS że muszę zapłcić Allegro swój rachunek no to wszedłem i zrobiłem szybki przelew po jakimś czasie patrzę na swoją skrzynkę pocztową a tam wiadomość od firmy windykacyjnej że oni przejęli moją sprawę i mam do zapłcenia  z odsetkami tam wyniosło 20 gr ale już wcześniej zanim tą wiadomość zobaczyłem to już zapłaciłem swój rachunek Allegro mi przyjeło i zaksięgowało moją wpłatę co mam teraz zrobić  z tą firmą windykacyjną?? 

oznacz moderatorów
9 ODPOWIEDZI 9

LEW433
#21 Demiurg#

@Client:49626629 Tu był taki wątek o ten firmie współpracującej z ALL, napisz do nich. Przeczytaj: https://spolecznosc.allegro.pl/t5/pocz%C4%85tkuj%C4%85cy-sprzedawcy/wiadomo%C5%9B%C4%87-sms-od-firmy...

oznacz moderatorów

br.
#21 Demiurg#

@LEW433  Szukam w Pomocy Allegro i  chyba coś mi na oczy padło.   Jeszcze niedawno były odnośniki do kontaktu,  były maile lub czaty a nawet rozmowa telefoniczna. A teraz gdzieś to wcięło.  Takie ułatwienia niby?

Biedna ta xyz  jak ona sobie teraz  z takim natłokiem problemów poradzi?

To chyba po to aby więcej rozwiązań  mogło być ??

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

lew433_0-1618065828925.png

 Chyba są, o to Ci chodzi?

oznacz moderatorów

br.
#21 Demiurg#

O to chodzi:Pomoc Allegro.jpg

oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#

@br. Masz coś do mnie, albo o mnie? To zadaj mi konkretne pytanie, zamiast pobąkiwać coś na boku na mój temat. Jeśli chodzi o odnośniki do kontaktu, to wszystkie są na swoim miejscu. Rozwiązań i tak mam aż nadto, więc nie musisz się martwić.

oznacz moderatorów

br.
#21 Demiurg#

@xyz96  Wiem że nie muszę się o ciebie martwić, ale jednak czasami  myślę o innych,  również  ogólnie o wszystkim, więc i o tobie też.  Czy to źle?

Więc po co  ten niechętny,  nieprzyjazny ton?

ps. dzięki za informację o odnośnikach do kontaktu,  faktycznie są,  sprytnie ukryte w:  Pomoc > Dane i ustawienia konta. Trzeba być bardzo upartym żeby znaleźć.

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

@br. Sądzisz że to jakiś cel......?🤔

oznacz moderatorów

br.
#21 Demiurg#

@LEW433  Jeśli chodzi o ukrycie kontaktu, to prawdopodobnie ukrycie ma sens, niby jest ale trudno znaleźć.

Może się mylę ale pamiętam że kiedyś  Kontakt był na wierzchu w Pomocy i tak być powinno, żeby każdy zainteresowany mógł szybko znaleźć.

Wpadłbyś na pomysł żeby Kontakt szukać w  pomocy do ustawień konta?

Może dlatego że wyrazy "kontakt" i "konto"  wyglądają podobnie. Może nierozumiejący naszego języka te strony  programują?

oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#

@Client:49626629 Jeśli zapłaciłeś swoje zobowiązania względem Allegro, to nie zwracaj uwagi na żadne maile od obcych firm. Teraz pełno jest różnych naciągaczy, trzeba bardzo uważać. Nic Ci nie zrobią, nie musisz się niczego obawiać.

oznacz moderatorów