anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Opłata za promowanie

katarzyna_kasj
#7 Wielbiciel#

Nie dość, że się płaci 2,90 za dzień promowania oferty to jeszcze na koniec po sprzedaży jest dodatkowa zdzierska opłata 14,15 złotych DODATKOWEJ prowizji za to że się sprzedała oferta promowana .. za której promocję już się i tak płaci 2,90 za dzień ???

SERIO? Allegro? 

Ja wiem, w regulaminie pewnie to napisane, bla bla .. 

Ale i tak taka sytuacja nie ma sensu i jeśli mam wczytywać się w regulaminy zamiast po prostu korzystać z serwisu z prostymi komunikatami to coś wam nie idzie w tworzenie uczciwego portalu dla sprzedaży. 


oznacz moderatorów
9 ODPOWIEDZI 9

pinsplash
#21 Demiurg#

@katarzyna_kasj Nikt nie powiedział że sprzedawanie na Allegro jest tanie. Tak jest to w regulaminie. Tak podnieś ceny i w licz to w nie. Tak Allegro chce aby było jak najdrożej dla kupujących.

ps edytuj post póki możesz - nazwanie kogoś złodziejem może być karalne.

_______
BRÓSLI
oznacz moderatorów

kolekcjoner608
#21 Demiurg#

Złodziejstwo to przesada bo nikt Cię nie zmusza do wyróżniania ofert ale zwykłe zdzierstwo ,zwłaszcza w przypadku jak sprzedaż ,ktoś kupi i nie opłaci to Tobie te pieniążki za wyróżnienie i cała prowizja od wyróżnienia przepadną .

oznacz moderatorów

katarzyna_kasj
#7 Wielbiciel#

Złodziejstwo jeśli przechodzę całą procedurę i nie ma nigdzie po drodze informacji o takim koszcie. To jest nielegalne.

oznacz moderatorów

kostas11
#21 Demiurg#

@katarzyna_kasj wszystko masz tu >>>>>> https://allegro.pl/regulamin/zalacznik/4

________
Κώστας
oznacz moderatorów

katarzyna_kasj
#7 Wielbiciel#

Piszę tu o kwestii opłaty za wystawienie ceny minimalnej. 

Jeśli w momencie tworzenia oferty nie widać takich kosztów i trzeba sobie szukac po regulaminach to znaczy że to jest oszustwo.

UOKiK 

oznacz moderatorów

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@katarzyna_kasj Cześć. Dla sprzedających stworzyliśmy kalkulator opłat - po wprowadzeniu informacji o ofertach będziesz mogła szybko zorientować się w cennikach: https://allegro.pl/pomoc/dla-sprzedajacych/kalkulator-oplat 

Przed wystawieniem oferty zawsze najlepiej zapoznać się z pełnym cennikiem: https://allegro.pl/regulamin/zalacznik/4 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów

annas14-firma
#16 Inspirator#

Niestety, wielu jeszcze pamięta, lub zna z opowiadań, czym Allegro było i traktuje to miejsce jako przyjazne dla tych co chcą bez problemu czegoś się pozbyć. To już nie tu. 

oznacz moderatorów

katarzyna_kasj
#7 Wielbiciel#

To jest nielegalne! Wypełniając formularz tworzenia oferty nie ma nigdzie informacji o takim koszcie. 
Chcecie mnie okraść i to wprost wyczerpuje definicję. 

UOKiK na start. Potem zobaczymy.

oznacz moderatorów

kostas11
#21 Demiurg#

@katarzyna_kasj daj znać jak Ci pójdzie, tu co drugi nie czyta regulaminów, i co trzeci pozywa za to allegro i jak na razie nikt nie wygrał w sądzie czy UOKiK 😄 

Czy ja podpisujesz umowy, kredyty itp. też nie czytasz co zawiera usługa i jakie są koszty korzystania ?

________
Κώστας
oznacz moderatorów