anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Późna wysyłka towaru

maeutsz
#1 Nowicjusz#

Kupiłem pewna rzecz. W ofercie nie było napisane w jakim czasie będzie realizowana wysyłka ale wybrałem opcje Paczka pocztowa Allegro 4-6dni dostawa. Sprzedający wysłał paczkę równo po miesiącu. Kilka dni przed wyprowadziłem się z miejsca gdzie paczka miała trafić. Mieszkam teraz zagranica i nie mam jak odebrać paczki możliwe ze już tam mieszka ktoś inny. Co w takiej sytuacji zrobić ? Czy wysyłka po miesiącu jest zgodna z regulaminem ? Przy czym wystawiłem mu ocenę negatywna i 1 gwiazdkę przy przedmiocie ponieważ nawet nie poinformował mnie o wysyłce po takim czasie. Teraz straszy mnie sądem za ocenę 

oznacz moderatorów
3 ODPOWIEDZI 3

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@maeutsz podaj proszę numer tego zamówienia, sprawdzę co można w tej sytuacji zrobić.

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

Czas wysyłki masz podany w ofercie i sprzedajacy powinien się do tego dostosować, jeżeli nie doszło w odpowiednim czasie należało odstąpić od umowy zakupu albo założyć dyskusję i tam wyjaśnić rozbieżności, teraz otwórz dyskusję i tam wyjaśnij i domagaj się zwrotu środki (jak zapłaciłem), masz pomoc Allegro: https://allegro.pl/moje-allegro/zakupy/dyskusje/nowa  straszyć może nic Ci nie zrobi.

oznacz moderatorów

ELMIXAGD_pl
#12 Orędownik#

Czas wysyłki wskazuje sprzedawca przy wystawianiu każdej oferty - jak go nie widziałeś, to znaczy, że nie zapoznałeś się dokładnie z ofertą.

Co dalej -  LEW433 już Ci dokładnie napisał.

Od siebie dodam - wina leży po obu stronach.

- Sprzedający powinien poinformować Cię o opóźnionej wysyłce. 

- Nie wiem "skąd się urwałeś" - ale kupujący zgłaszają problemy z transakcją już po kilku dniach. Ty czekałeś miesiąc bez żadnej reakcji? Czy upominałeś się do sprzedawcy o swój towar? Czy zgłaszałeś mu zmianę adresu?

 

oznacz moderatorów