anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Czy płatność bezpośrednio na konto sprzedającego jest zgodna z regulaminem?

krzyszu18
#9 Pomysłodawca#

Witam.

Kupujący zakupił u nas przedmiot na allegro. Jednak miał problem z płatnością przez co dokonał wpłaty bezpośrednio na nasze konto bankowe. Dziś jeden z pracowników allegro odpowiadający na moją wiadomość napisał mi,ze dokonywanie płatności poza allegro jest niezgodna z regulaminem Allegro 😮

Czy to prawda? rozumiem gdybyśmy prowadzili sprzedaż poza Allegro i zmuszali klientów do wpłat bezpośrednio na nasze konto jednak klient zawsze dokonuje zakupu na allegro i w przypadku problemem z płatnością robi przelew na nasze prywatne konto.

Jeżeli to prawda to czy mogę prosić o przedstawienie punktu w regulaminie allegro, który zabrania dokonywania płatności bezpośrednio na rachunek sprzedającego?

 

oznacz moderatorów
4 ODPOWIEDZI 4

xyz96
#21 Demiurg#

Nie ma takiego punktu w regulaminie, pracownik wprowadził Cię w błąd.

oznacz moderatorów

mdrogeria
#21 Demiurg#

Poczytaj pewnie chodzi o transakcje poza allegro nie platności .

oznacz moderatorów

krzyszu18
#9 Pomysłodawca#

Pracownik z allegro przyznał się do błędu. Myślał o zakupie poza allegro a pisał o płatności poza allegro;) Tak więc można płacić bezpośrednio na konto sprzedającego.

oznacz moderatorów

sklep_mikaj
#8 Zapaleniec#

Dziś miałem taką samą sytuację. Gmina wpłaciła na konto o fakturze pro forma, transakcja została anulowana. Chodzi o transakcje sprzed tygodnia więc produkt wysłany. Dziś dostałem informację że to transakcja poza allegro i jest sprzeczna z regulaminem. 

oznacz moderatorów