anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Pakiet Powitalny 1/2, Etap I - Rabat do 10 000 zł na prowizję i zniżka 100% na Abonament Profesjonal

Erba_decor
#7 Wielbiciel#

Witam, 
otrzymałem "Pakiet Powitalny 1/2, Etap I - Rabat do 10 000 zł na prowizję i zniżka 100% na Abonament Profesjonalny", kiedy wejdę na rozliczenia z allegro zalega mi kwota do zapłaty za prowizję ze sprzedaży. Wg regulaminu powinien zostać przyznany rabat wg zasad. 
Czy allegro automatycznie przyzna rabat i mam na razie nie wpłacać kwoty zaległej czy przy każdej sprzedaży ręcznie muszę prosić o zwrot prowizji od sprzedaży ? 

oznacz moderatorów
1 ODPOWIEDŹ 1

nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@Erba_decor Regulamin promocji przynosi odpowiedź na to pytanie:

"Rozliczenie zniżek etapu pierwszego następuje w formie cotygodniowego przyznawania rabatu transakcyjnego do naliczonych opłat z tytułu prowizji od sprzedaży i prowizji od sprzedaży Oferty wyróżnionej. To jest ważna informacja: może zdarzyć się tak, że na przełomie miesiąca, zanim przyznamy Ci rabat na następny miesiąc, kilka dni będzie nie objętych rabatem. Jeśli w tym czasie wystawimy fakturę VAT, zrozumiałe, że rabat nie będzie naliczony. Co możesz wtedy zrobić? Opłać tę fakturę VAT, ponieważ nie będziemy wystawiać korekty, tylko przyznamy rabat na billing na poczet kolejnego miesiąca".

   Natalia
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie!
oznacz moderatorów