anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Pakiet powitalny - 3 kroki do sukcesu dla nowej firmy

nat_not
Moderatorka
Moderatorka

Dopiero rozkręcasz własną firmę? A może masz już doświadczenie w prowadzeniu biznesu, ale nie w internecie? Właśnie dla Ciebie przygotowaliśmy nową odsłonę Programu Powitalnego. Wystarczy, że zarejestrujesz po raz pierwszy konto firmowe w Allegro. Uzyskasz wtedy dostęp do pakietu promocji, z którego możesz korzystać nawet przez 8 miesięcy.

1200x628_odbierz-min.jpg

ETAP I - Benefity na wejście

Jedynym warunkiem, który musisz spełnić w tym okresie, będzie posiadanie konta Firma i aktywacja pakietu w Centrum zniżek. W miesiącu założenia konta i przez kolejny miesiąc skorzystasz z wielu benefitów:

  • do 100% zniżki na prowizję od sprzedaży i do 50% zniżki na dodatkową prowizję od sprzedaży oferty wyróżnionej - w sumie możemy Ci zwrócić nawet 10 000 zł brutto miesięcznie.
  • 100 Wyróżnień dla Twoich ofert.
  • Kolejnych 100 Wyróżnień - jeśli sprzedasz minimum 1 przedmiot w ciągu 7 dni od pełnej aktywacji konta firmowego.
  • Abonament profesjonalny za darmo - zestaw profesjonalnych narzędzi dla sprzedających.
  • Darmowe wystawianie ofert.

To wsparcie pozwoli Ci się skupić na poznawaniu możliwości Serwisu oraz zdobywaniu doświadczenia w pozyskiwaniu zainteresowania klientów i obsłudze zamówień. Jeśli wystawisz minimum 50 ofert lub uzyskasz 10 000 zł obrotu oraz wyróżnisz 30% ofert lub wykorzystasz 50 wyróżnień, uzyskasz możliwość korzystania z przywilejów w Etapie II.

ETAP II - wspieramy Cię nadal, bo świetnie sobie radzisz

Benefity w tym okresie będą dla Ciebie jak nagroda za sprostanie wyzwaniu, którego warunki przedstawiliśmy wyżej. Jeśli Ci się uda, przez następne 3 miesiące zyskasz:

  • 30% zniżki na prowizję od sprzedaży i 50% zniżki na dodatkową prowizję od sprzedaży oferty wyróżnionej - bez limitu na prowizję. Zniżki naliczymy od razu przy sprzedaży.
  • 100 Wyróżnień dla Twoich ofert.
  • 80% zniżki na Abonament profesjonalny.
  • Darmowe wystawianie ofert (wyjątki opisane w 22. punkcie Regulaminu).

Pamiętaj, żeby na tym etapie zadbać o opcję darmowej dostawy lub Allegro Smart! w minimum 30% ofert, wystawić minimum 200 ofert lub uzyskać 20 000 zł obrotu oraz wyróżnić 30% ofert lub wykorzystać 50 wyróżnień. Jeśli spełnisz te warunki, otworzą się przed Tobą możliwości kolejnego okresu promocyjnego.

ETAP III - pakiet korzyści, który pomoże wzmocnić Twoją pozycję

Spełnienie wymagań będzie skutkowało kolejnymi 3 miesiącami z pakietem korzyści. Zyskasz:

  • 50% zniżki na dodatkową prowizję od sprzedaży oferty wyróżnionej - bez limitu na prowizję. Zniżki naliczymy od razu przy sprzedaży.
  • 100 Wyróżnień dla Twoich ofert.
  • 80% zniżki na Abonament profesjonalny.
  • 100% zniżki na opłatę codzienną za promocję ofert w Strefie Okazji.
  • 90% zniżki na dodatkową prowizję od sprzedaży Okazji.
  • Darmowe wystawianie ofert.

8 pierwszych miesięcy w Allegro minie w mgnieniu oka, a zdobyte doświadczenie zaprocentuje i być może ośmieli Cię do podejmowania kolejnych wyzwań na drodze do rozwoju Twojej firmy. Trzymamy kciuki za Twój sukces.

Sprawdź jakie to proste!

Regulamin Programu Powitalnego znajdziesz tutaj. A jeśli potrzebujesz pomocy przy stawianiu pierwszych kroków, daj nam znać. Czekamy na Ciebie!

[Aktualizacja 1.05.2021]

W związku ze startem Allegro Biznes dodajemy 100% zniżki na prowizję należną PragmaGO S.A. za sprzedaż z wykorzystaniem usługi Odroczona płatność dla Firm w 1 i 2 etapie.

Skorzystasz z tego benefitu, jeśli zawrzesz umowę o usługi faktoringowe jako Sprzedający z PragmaGO S.A. za pośrednictwem Allegro w ramach usługi Odroczonej płatności dla Firm.

[Aktualizacja 1.06.2021]

Jeśli konto nie spełni kryteriów wejścia do etapu drugiego oraz nie sprzeda więcej niż 5 przedmiotów w trakcie etapu pierwszego to ponownie przyznamy mu Program powitalny. Takie rozwiązanie będzie dostępne dla danego konta tylko raz i pod warunkiem, że zostało zarejestrowane po 1.04.2021.

Zmieniamy terminy weryfikacji - od 1.06.2021, aby dostać się do kolejnego etapu, trzeba spełnić kryteria do ostatniego dnia miesiąca danego etapu, a nie jak wcześniej do 24. dnia miesiąca. Benefity przysługujące kontom z etapu drugiego i trzeciego będą dostępne od pierwszego dnia kolejnego miesiąca, ale od godziny 12:00.

   Natalia
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie!
oznacz moderatorów
54 ODPOWIEDZI 54

QA-Z
#7 Wielbiciel#

zarejestrowałem 1 konto firmowe w allegro i w centrum zniżek nie mam dostępnej oferty promocyjnej 

proszę o nr do serwisu 

oznacz moderatorów

kostas11
#21 Demiurg#

@QA-Z https://allegro.pl/regulaminy/program-powitalny-dla-nowych-firm-ww27nVWdws4

Program Powitalny skierowany jest tylko do nowo zarejestrowanych firm w Allegro. Dlatego, jeśli masz teraz lub wcześniej miałeś/aś formalno - prawny/ faktyczny związek z jakimkolwiek kontem firmowym (np. byłeś jej członkiem zarządu, wspólnikiem, prokurentem, właścicielem itd.) - niestety nie możesz przystąpić do Programu Powitalnego.

Pakiet Powitalny oraz zniżki będą widoczne w Centrum Zniżek najpóźniej w ciągu dwóch dni roboczych od chwili aktywacji Konta Firma.

________
Κώστας
oznacz moderatorów

mikeza
#20 Guru#

@kostas11  dla nowych pakiet powitalny, a dla starych chyba pożegnalny, na który składają się podwyżki prowizji, dopłaty do paczek, obligatoryjne wprowadzenie kodów EAN i producenta, czy ogólnie to całe łączenie produktów itd 🙂

______________________________________
Dobra rada zaczyna się od milczenia
oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#
oznacz moderatorów

RED
#21 Demiurg#

kolejna dyskryminacja starych sprzedawców na allegro

oznacz moderatorów

annas14-firma
#16 Inspirator#

@RED Albo początek wojny z dużym A

oznacz moderatorów

MojeNiteczki
#7 Wielbiciel#

po jakim czasie od zakończenia II etapu, aktywuje się III etap?

oznacz moderatorów

QA-Z
#7 Wielbiciel#

u mnie nie działa 😞

 

oznacz moderatorów

_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@QA-Z Konto, z którego tutaj piszesz, to konto zwykłe, nie firmowe, więc pakiet powitalny go nie obejmuje. 

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów

otom128
#7 Wielbiciel#

Czy przekształcając konto już istniejące i działające prywatne na firmowe obejmuje mnie promocja, czy muszę założyć nowe konto?

oznacz moderatorów

_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@otom128 Kluczowy jest tutaj NIP, jeśli nie miałeś zarejestrowanego wcześniej konta na ten numer, możesz skorzystać z promocji po przekształceniu prywatnego konta. 

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów

Mem4teraz
#8 Zapaleniec#

Witam, 
  Konto zalozylem oraz zrobilem przelew weryfikacyjny -  w ostatni dzien promocji ''Pakiet powitalny'' - w zakladce Centrum Znizek nie mam zadnych promocji do zaakceptowania. Przeczytalem tutaj ze pojawi sie ''najpozniej do dwoch dni'' - czy znaczy to ze rowniez w przypadku kiedy oficjalnie promocja juz wygasnie? 
 NIP ani firma oczywiscie nigdy wczesniej nie pojawily sie na Allegro...

oznacz moderatorów

maxr01
#17 Koryfeusz#

Jak to się mówi "tonący brzytwy się chwyta".

Jak to się ma do "starych" sprzedawców?

Przeglądałem ostatnio aukcje i widzę, że jestem "jeleń". Jako jedyny pozostałem z wyróżnieniami niektórych przedmiotów, co nie przekłada się w żaden sposób na ilość sprzedaży. Więc oczywiście z wyróżnień rezygnuję.

I co, mam likwidować stara firmę i zakładać nową? - z tego co widzę , niektórzy tak robią, chociaż niby firma ta sama, lecz nick inny, a komentarze pozostawione ze starego konta.

--------------------------------------------------------------------------------
Rozumiem, że są ludzie, którzy za 20 gr. będą gnać pchłę przez 20km, lecz nie potrafię ich zrozumieć.
oznacz moderatorów

mikeza
#20 Guru#

@maxr01 Polak potrafi i takich kombinatorów tu jest masę. W sumie allegro samo zachęca do takich działań przedłużając w nieskończoność tą promocję, a starym sprzedawcom dorzucając co chwila nowych obciążeń.

______________________________________
Dobra rada zaczyna się od milczenia
oznacz moderatorów

annas14-firma
#16 Inspirator#

@maxr01 Nie musisz likwidować starej firmy. Moja konkurencja, założona na poprzedniej promocji (wrzesień - grudzień) od 1 lutego sprzedaje dokładnie ten sam towar na nowy NIP i login. Adres do korespondencji w CEIDG i adres do zwrotów ma ten sam jak istniejąca działalność. Oczywiście zgłosiłem do AL. Cisza od tygodnia.

oznacz moderatorów

mikeza
#20 Guru#

@annas14-firma i to jest chore, do tego właśnie doprowadzają takie promocje, które nie mogą się skończyć. Nie dziwię się kombinatorom, bo ja na samej prowizji zaoszczędziłbym co najmniej na nowe auto. mimo wszystko nie popieram takich działań i nie rozumiem, że allegro umożliwia to innym.

______________________________________
Dobra rada zaczyna się od milczenia
oznacz moderatorów

nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@Mem4teraz Jeśli spełniłeś wszystkie warunki - tak, pakiet będzie aktywny.

   Natalia
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie!
oznacz moderatorów

PerfectBeauty77
#2 Obserwator#

program  powitalny to oszustwo , zarejestrowałam nowe konto firma i nie dostałam żadnych zniżek , moje konto jest powiązane z innym co nie jest prawdą , na pytanie w jaki sposób jest powiązane nie dostałam odpowiedzi

oznacz moderatorów

annas14-firma
#16 Inspirator#

@PerfectBeauty77  pewnie znasz odpowiedź, tylko chciałbyś usłyszeć czy Allegro też ją zna. 

 

oznacz moderatorów