anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Pakiet powitalny, a pierwsza aukcja.

TOMKAR-NARZEDZIA
#7 Wielbiciel#

Witam

Czy wystawienie pierwszej aukcji przed weryfikacją firmy i sprzedaż na niej będzie kolidowała z aktywacją pakietu powitalnego czy taka aukcja w tym nie przeszkadza?

Z góry dziękuję i Pozdrawiam

oznacz moderatorów
8 ODPOWIEDZI 8

LEW433
#21 Demiurg#

Kto może skorzystać z Programu

Program powitalny skierowany jest tylko do nowo zarejestrowanych firm w Allegro.

Z Programu powitalnego nie mogą korzystać osoby, które mają obecnie lub miały w przeszłości formalno-prawny, faktyczny związek z jakimkolwiek kontem firmowym na Allegro (na przykład były członkiem jej zarządu, wspólnikiem, prokurentem, właścicielem itd.

oznacz moderatorów

TOMKAR-NARZEDZIA
#7 Wielbiciel#

Wczoraj zarejestrowałem się na allegro jako firma, a dzisiaj zrobiłem pierwszą aukcję. Czy to wykluczyło mnie z pakietu powitalnego? Jeszcze nic nie zdążyłem sprzedać.

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

Oczywiście że nie, masz zarejestrowane kont więc odbierz pakiet:

Jak liczymy czas trwania pakietów

90 dni liczymy od dnia, w którym udostępniliśmy pakiety w Centrum Zniżek – nie od dnia ich aktywacji. Dlatego nie zwlekaj – aktywuj pakiety już dziś!

https://allegro.pl/pomoc/dla-sprzedajacych/oplaty-i-cenniki/czym-jest-program-powitalny-LRq4dG6aAhx

 

oznacz moderatorów

TOMKAR-NARZEDZIA
#7 Wielbiciel#

Ok, bardzo dziękuję.

oznacz moderatorów

mr_oma
Była Moderatorka
Była Moderatorka

@TOMKAR-NARZEDZIA, przepraszam Cię za czas oczekiwania na odpowiedź. Twoje konto jest już w pełni aktywne i ma przypisany Pakiet Powitalny. Teraz powinieneś go aktywować

   Maja
   Moderatorka


   _____________
   Daj znać, co myślisz o Allegro Gadane i wypełnij ankietę! 🙂
oznacz moderatorów

GnaPa
#9 Pomysłodawca#

Witam.

A ja mam taki problem ....  W zeszłym roku przekształciłem konto zwykłe w konto firma, ale rozchorowałem się i nic nie robiłem, nic nie wystawiałem. Zmieniłem na konto zwykłe.(chyba po 2 tygodniach, dokładnie nie pamiętam)

W kwietniu tego roku chciałem zacząć sprzedaż i przekształciłem moje konto w konto firma. 

Bardzo bym prosił o przyznanie pakietu powitalnego.

Pozdrawiam Grzegorz

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

Nie wiem czy możesz skorzystać:

Kto może skorzystać z Programu

Program powitalny skierowany jest tylko do nowo zarejestrowanych firm w Allegro.

Z Programu powitalnego nie mogą korzystać osoby, które mają obecnie lub miały w przeszłości formalno-prawny, faktyczny związek z jakimkolwiek kontem firmowym na Allegro (na przykład były członkiem jej zarządu, wspólnikiem, prokurentem, właścicielem itd.)

Streszczenie regulaminu Programu Powitalnego - dla firm zarejestrowanych od 1 lutego 2022 do 30 kwietnia 2022 (z uwzględnieniem pozostałych postanowień Regulaminu).*

https://allegro.pl/regulaminy/program-powitalny-dla-nowych-firm-7GzEmzev2Ty

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@GnaPa bardzo mi przykro, ale Twoje konto zostało przekształcone we wrześniu 2020 roku, później zmienione na prywatne w styczniu 2021 roku. Czyli nie spełnia warunków, ponieważ nie jest nowo zarejestrowanym kontem firmowym na Allegro. 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów