anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

PayU wypłata środków - w sobotę

MAMY ROZWIĄZANIE!
Wariatzbudzikiem
#9 Pomysłodawca#

Czołem. W piątek w okolicach godziny 22.00 kupujący kupił ode mnie przedmiot. W sobotę w okolicach 3.30 w nocy przyszedł z Allegro e-mail pt.: "Wypłata środków" informujący o automatycznym zleceniu wypłaty środków.

Czy ktoś wie, kiedy w takiej sytuacji można spodziewać się środków na swoim koncie bankowym? Przesyłkę oczywiście wysłałem - korzystając chwilowo z prywatnych środków na koncie bankowym przed przyjściem zapłaty za towar i przesyłkę - zgodnie z decyzją kupującego do wskazanego paczkomatu. Opłaciłem przesyłkę, wygenerowałem etykietę, przygotowałem przesyłkę do wysłania w paczkomacie i ją wysłałem. Teraz pytanie, kiedy mają szansę pojawić się środki na koncie bankowym.

oznacz moderatorów
7 ODPOWIEDZI 7
sophie-bunny
#13 Ambasador#

W poniedziałek po południu.

Środki są przekazywane do końca następnego dnia roboczego po zleceniu wypłaty.

oznacz moderatorów
xyz96
#21 Demiurg#

5.2. Operator płatności realizuje wypłatę środków zaewidencjonowanych w ramach narzędzia rozliczeniowego Użytkownika nie później niż w terminie do końca następnego dnia roboczego po otrzymaniu przez Operatora płatności zlecenia wypłaty od Użytkownika.

W przypadku gdy Operator płatności otrzymuje zlecenie wypłaty w dniu niebędącym dla niego dniem roboczym, uznaje się, że zlecenie wypłaty zostało otrzymane pierwszego dnia roboczego po tym dniu.

Z powyższego fragmentu regulaminu wynika, że do końca wtorku.

oznacz moderatorów
Client:47314381
#9 Pomysłodawca#

@xyz96  Jaki wtorek? Też zlecałam wypłatę w sobotę i pieniądze mam już dzisiaj - w PONIEDZIAŁEK!

oznacz moderatorów
xyz96
#21 Demiurg#

@Client:47314381 Możesz mieć i po godzinie od zlecenia, ale regulaminowo może to trwać dłużej.

oznacz moderatorów
Wariatzbudzikiem
#9 Pomysłodawca#

Wczoraj około godziny 15.00 dostałem.

oznacz moderatorów
mr_oma
Była Moderatorka
Była Moderatorka

@Wariatzbudzikiem, to super, że środki już są na Twoim koncie! 😊 

   Maja
   Moderatorka


   _____________
   Daj znać, co myślisz o Allegro Gadane i wypełnij ankietę! 🙂
oznacz moderatorów
LEW433
#21 Demiurg#

Wtorek to dzień dziecka, Święto??? 😁

oznacz moderatorów