anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Pierwsze wysyłki z inpost smart

Pani_Dzieciol
#2 Obserwator#

Witam,
Dopiero zaczynam przygodę z allegro. Wpadło mi pierwsze zamówienie smart, ale żeby wysłać paczkę, muszę podpisać umowę na abonament z Inpostem? Robiąc 1-3 zamówienia w tygodniu, łącznie koło 10 w miesiącu, trochę mało opłacalne jest wykupowanie najmniejszego abonamentu za 150zł miesięcznie...  Kosztowo troszkę mi się to nie spina ;(

oznacz moderatorów
6 ODPOWIEDZI 6

Pani_Dzieciol
#2 Obserwator#

Właśnie mnie zdziwił fakt, że wysyłka dpd z Allegro przeszła normalnie a inpost woła o numer umowy. Zrzut ekranu 2022-11-30 080657.png

oznacz moderatorów

serwis-texas
#19 Nestor#

@Pani_Dzieciol 

Nie trzeba umowy. Zapewne wysyłka nie jest SMART. Jest opłacona. Ty też ją najpierw musisz opłacić. Teraz czytaj to, proszę

https://allegro.pl/dla-sprzedajacych/allegro-paczkomaty-inpost-informacje-dla-sprzedajacych-dyBd14MX...

 

P.S. Masz za niską cenę paczkomatu, Twój wybór, ale cena to 9.99 zł za usługę.

oznacz moderatorów

Pani_Dzieciol
#2 Obserwator#

Wysyłka jest smart.

Zrzut ekranu 2022-11-30 081404.png
Dziękuje za zwrócenie uwagi na cenę. 

oznacz moderatorów

Pani_Dzieciol
#2 Obserwator#

Wczytałam się w artykuł i rozumiem, że wysyłka przez wysyłam z allegro musi mieć umowę, spróbuje bez umowy wysłać przez menagera paczek inpostu, chociaż nie ukrywam, że to kłopotliwe będzie. Zrzut ekranu 2022-11-30 082856.png

oznacz moderatorów

na-obcasach
#11 Animator#

Żadne kłopotliwe,wysyłałem kiedyś z managera i nie było problemu.Fakt,trzeba przejść na ich stronę i się zalogować,ale samo nadawanie nie jest kłopotliwe

Ja podpisałem z inpostem umowę na czas nieokreślony,z minimalną deklaracją 20 paczek miesięcznie.Paczki z allegro nie wliczają się do deklaracji.Płacisz za nie wg cennika allegro,czyli taniej.Należy tylko zafajkować opcję przy wpisywaniu tokena,że dla klientów allegro,czy jakoś tak,nie pamiętam już

Z tych deklarowanych 20 paczek poza allegro,które wysyła się porzez WebTrucker,jeśli nie wyślesz ani jednej,nie zapłacisz nic

Jak wyślesz jedną czy kilka,to doliczą ci jakiś procent do faktury,czym więcej paczek,tym ten procent mniejszy.Jest to określone w cenniku umowy,z którą się z nimi zawiera

Po zawarciu umowy można ją dopisać w allegro i będzie możliwość realizacji zamówień z wysyłam z allegro

oznacz moderatorów