anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Połączenie produktu z katalogiem

MiniatureHub
#7 Wielbiciel#

Witam,

 

Chciałbym rozpocząć swoją sprzedaż na Allegro i nie jestem w stanie połączyć nowych produktów z katalogami. Udało mi się wystawić jeden produkt a każdy następny automatycznie łączy się do tego pierwszego, gdzie każdy to odmienny model wykonywany przeze mnie na zamówienie.

Jest jakiś sposób aby to usprawnić?

 

Pozdrawiam,

Krzysztof

oznacz moderatorów
5 ODPOWIEDZI 5

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@MiniatureHub Cześć. Jeśli są to różne modele, musisz do każdego z tych produktów mieć osobny kod EAN. 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów

MiniatureHub
#7 Wielbiciel#

A jeżeli tych modeli jest ponad 200 i z każdym miesiącem ich przybywa? Czy dla każdego muszę wnioskować o kod EAN?

 

Pozdrawiam

oznacz moderatorów

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@MiniatureHubW kategorii numer 6099 (Kultura i rozrywka - Gry - Towarzyskie - Fabularne (RPG) - Akcesoria) część Twoich ofert musi być połączona z Katalogiem produktów Allegro.

Informacje o tym, ile ofert musisz skatalogować znajdziesz w zakładce Moje Oferty 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów

MiniatureHub
#7 Wielbiciel#

Dziękuję za odpowiedź. Mimo wszystko nie jestem w stanie skatalogować żadnego z produktów które wykonuję NA ZAMÓWIENIE. Nie jest to produkt, który można byłoby umieścić w katalogu i co mam zrobić w takim przypadku? Rozumiem Wasze podejście aby usprawnić działanie portalu, jednak w moim przypadku uniemożliwia mi to jakąkolwiek sprzedaż. Produkty jakie posiadam należą dokładnie do tej kategorii (Kultura i rozrywka - Gry - Towarzyskie - Fabularne (RPG) - Akcesoria) i umieszczanie ich w takiej, która nie wymaga katalogowania będzie błędem.

Prosiłbym o pomoc w rozwiązaniu sprawy, szczególnie zastanawia mnie jedno, wystawiając pierwszy produkt mogłem utworzyć u Was katalog pod niego, który automatycznie się zapisał. Kolejne produkty przypisują się do tego pierwszego. Mam zatem wszystkie wrzucić do jednego "worka"? Jeżeli tak, to prosiłbym o zmianę nazwy tego katalogu z dokładnej nazwy produktu na "Modele 3D - Miniature Hub". 

oznacz moderatorów

nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@MiniatureHub Nie możesz podpinać różnych produktów pod ten sam EAN. Jeśli wystawiasz różne przedmioty, każdy powinien mieć osobny kod. W tym artykule informujemy jak uzyskać kody kreskowe.

   Natalia
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie!
oznacz moderatorów