anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Połowa ofert znika

bob-shop
#8 Zapaleniec#

Witam, kilku znajomych do mnie napisało, że znikają mi aukcje. Ogólnie mam nie całe 500 jednak oni widza czasami 200, czasami 100, czasami 0 i czasem nie całe 500. Co to może być ? Dziękuje za pomoc.

oznacz moderatorów
33 ODPOWIEDZI 33

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@TOPe-commerce dziękuję. @konto zamknięte @bob-shop konsultuję te problemy z zespołem technicznym, wrócę tutaj gdy tylko otrzymam więcej informacji.

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów

TOPe-commerce
#13 Ambasador#

@la_nika mam prośbę, zamknijcie aukcje lub zmieńcie markę na prawidłową dla sprzedawcy https://allegro.pl/oferta/krzeslo-drewniane-nowoczesne-orzech-do-kuchni-r25-7978996878 najprawdopodobniej przez pomyłkę wpisał nieprawidłową jednakże nie zmienia to faktu że może to zaważyć na ogólnej marce mojego klienta

EDIT.

Do sprzedawcy była wysłana wiadomość jednakże brak kontaktu dlatego też proszę o waszą pomoc

oznacz moderatorów

7YP6K
#12 Orędownik#

Dobra sam sprawdziłem, @bob-shop masz 478 ofert. U ciebie jest inna ciekawa zagadka https://allegro.pl/uzytkownik/bob-shop?description=1&bmatch=cl-dict201214-ctx-uni-1-2-1218  

 

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@TOPe-commerce rozumiem, skierowałam Twoją prośbę do odpowiedniego działu.

W sprawie problemów technicznych z ads czy mogę poprosić Cię o zrzuty ekranu ilustrujące opisane problemy? Dział techniczny potrzebuje więcej szczegółów.


   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów

7YP6K
#12 Orędownik#

@la_nika Czy możesz potwierdzić, że licznik na liście ofert nie zlicza aukcji które są połączone wielowariantowośćą?

oznacz moderatorów

TOPe-commerce
#13 Ambasador#

połączone wielowariantowośćą są aukce wizualnie od strony klienta a nie oferty od strony sprzedawcy i nie ma wpływu jedno na drugie

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@7YP6K tak, w liczbie ofert nie są ujęte poszczególne warianty dostępne w ofercie. Widać to na załączonym zrzucie. Oferty główne są dwie, a gdyby wliczyć poszczególne warianty byłoby 11.

la_nika_2-1610462161022.png

 

 

 

 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów

konto zamknięte
Nie dotyczy

@la_nika ty pokazujesz listę wyszukiwania, a my rozmawiamy o liście ofert jednego sprzedawcy. Wielowariantowość nie ma wpływu na liczbę wystawionych ofert.

Nikt jeszcze nie odpowiedział na pytanie dlaczego u @bob-shop liczba ofert jest/była tak zmienna, bo zdaje się, że jak opisał sprawę wszystko wróciło do normy. 

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@konto zamknięte, dziękuję za zwrócenie uwagi, jak wiesz jestem na pokładzie Allegro od niedawna i cieszę się, że w razie pomyłki mogę liczyć na pomoc i wyjaśnienie ekspertów. Sprawa @bob-shop jest wciąż wyjaśniana przez dział informatyczny. Wrócę tutaj gdy otrzymam od nich rozwiązanie. 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów

bob-shop
#8 Zapaleniec#

Wróciło do normy jednak po czasie znowu jest tak jak było.

oznacz moderatorów

7YP6K
#12 Orędownik#

@konto zamknięte @TOPe-commerce  Odpowiedź od działu technicznego: 

Ofert wielowariantowych nie wyświetlamy w sumie wszystkich ofert na listingu Sprzedającego. W podkategoriach suma ofert jest prawidłowa.

Pozdrawiam
// Klaudia
Zespół Allegro

oznacz moderatorów

TOPe-commerce
#13 Ambasador#

@la_nika jest to technicznie niemożliwe bo musiał bym Ci wysłać screen przeglądarki z lekko szarawym tłem które jest pod spodem "kolumny narzędziowej ".

tak opisując obrazowo strona teoretycznie się ładuje ale bez wyświetlania funkcji tabel czy ogólnie całego środka, podobnie się dzieje przechodząc w inne zakładki np reklamy graficzne oraz po wprowadzeniu zmian i ich zapisie przykład zmiana CPC

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@TOPe-commerce czy Twój problem wciąż występuje? Sprawdziliśmy, ale nigdzie nie ma informacji o błędach serwerowych. Czy może to być kwestia przeglądarki u Ciebie? Otrzymałam podpowiedź, żebyś spróbował w trybie incognito.

@bob-shop Problem z wyświetlaniem ofert dotyczy większej ilości użytkowników, nasz zespół techniczny wciąż nad nim pracuję, gdy tylko otrzymam informację w tej sprawie, wrócę tutaj.

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów

TOPe-commerce
#13 Ambasador#

@la_nika dziękuję za troskę jednakże z porad działu IT nie korzystam (no może w wyjątkowych sytuacjach) w dniu dzisiejszym chwilowo zajmuję się innymi kwestiami więc jak przejdę przez wszystkie konta i wszystkie narzędzia dam odp. czy wykryłem jakieś błędy.

oznacz moderatorów