anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Połowa ofert znika

bob-shop
#8 Zapaleniec#

Witam, kilku znajomych do mnie napisało, że znikają mi aukcje. Ogólnie mam nie całe 500 jednak oni widza czasami 200, czasami 100, czasami 0 i czasem nie całe 500. Co to może być ? Dziękuje za pomoc.

oznacz moderatorów
33 ODPOWIEDZI 33

mwmonety
#21 Demiurg#

Aty widzisz swoje wszystkie aukcje?

oznacz moderatorów

bob-shop
#8 Zapaleniec#

Tak

oznacz moderatorów

7YP6K
#12 Orędownik#

@bob-shop  Tak z ciekawości jaką masz liczbę ofert w zakładce "Moje oferty"? 

oznacz moderatorów

bob-shop
#8 Zapaleniec#

Nie całe 500

oznacz moderatorów

konto zamknięte
Nie dotyczy

@bob-shop ja widzę u Ciebie 235 aukcji 🙂0F8241B9-4727-49A4-A00D-2813A82F4E7E.png

oznacz moderatorów

Kaliope_Brzeg
#21 Demiurg#

2021-01-12 (1).jpg

_____________
Kama
oznacz moderatorów

Kaliope_Brzeg
#21 Demiurg#

@bob-shop  Potwierdzam. Raz widzę ponad 400, raz tak jak @konto zamknięte  a innym razem nic 🤣😂

_____________
Kama
oznacz moderatorów

konto zamknięte
Nie dotyczy

@Kaliope_Brzeg u Ciebie widzę 4140 ofert 🙂

oznacz moderatorów

Kaliope_Brzeg
#21 Demiurg#

@konto zamknięte  Kurka, dobrze, że nie zero bo zaczęłam się już bać że to u wszystkich taka przypadłość 🤣

_____________
Kama
oznacz moderatorów

pinsplash
#21 Demiurg#

@Kaliope_Brzeg  to wołamy kawalerię 🙂 @nat_not @mr_oma 

_______
BRÓSLI
oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#

@bob-shop Ja widzę teraz 235 Twoich ofert - wszystkie niezgodne z regulaminem. 2 lata rękojmi ma być na nowe przedmioty.

O, a już po chwili jest zero.

oznacz moderatorów

Kaliope_Brzeg
#21 Demiurg#

@bob-shop  Zmień natychmiast zapisy w aukcjach bo niedługo zobaczymy u Ciebie minus 500 ofert 😂

_____________
Kama
oznacz moderatorów

TOPe-commerce
#13 Ambasador#

Cześć wszystkim 

 

Co to nasze all robi 😉 oferty pojawiają się i znikają trade pokazuje w cały świat statystyki, ads się raz ładuje raz czysty ekran z MS już dawno na szczęście zrezygnowałem, co innego mi pokazuje przez strony all a co innego przez pobierane dane api.

 

Trade raz pokazuje i wylicza sprzedaż po kilku min od zakupu później po godz a po paru min pokazuje sprzedaż sprzed kilku godz bez zliczania sprzedaży z ostatnich sprzedaży.

@la_nika @_HolaOla_ @mr_oma  czy możecie się dla Nas dowiedzieć czy są jakieś problemy serwerowe?

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@TOPe-commerce nie mamy teraz problemów serwerowych. Prześlij proszę zrzuty ekranu z błędami, skonsultuję tą sprawę z odpowiednim działem.  

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów

konto zamknięte
Nie dotyczy

@la_nika czyli to też nie są problemy serwerowe? Co w takim razie powoduje taką sytuację?
https://spolecznosc.allegro.pl/t5/pocz%C4%85tkuj%C4%85cy-sprzedawcy/po%C5%82owa-ofert-znika/m-p/1438...

oznacz moderatorów

TOPe-commerce
#13 Ambasador#

@la_nika coś się dzieje niech IT sprawdzi 

@konto zamknięte podeslal link z jednym z przypadków 

oznacz moderatorów

TOPe-commerce
#13 Ambasador#

@la_nika na allegro-api ktoś właśnie opisał również problemy z pobrań api u mnie ten sam przypadek

oznacz moderatorów

konto zamknięte
Nie dotyczy

@la_nika czy aktywność moderacji ogranicza się tylko do łączenia wątków, które niekoniecznie mają ze sobą coś wspólnego? 

oznacz moderatorów

TOPe-commerce
#13 Ambasador#

@konto zamknięte akurat w tej kwestii dziewczyny nie poradzą co najwyżej mogą się podpytać bo nie każdy jest programistą. To co uzyskają w informacjach nam przekazują ale czy uzyskaja w odp prawde tego nawet one nie wiedza. 

 

Co do łączenia tematów to akurat dobrze bo nie ma takiego śmietnika tylko mogło by to być w formie katalogów tematycznych a nie tak jak teraz podpinanie wątku w wątku

oznacz moderatorów