anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Podejrzana wiadomość na whatsup - próba wyłudzenia

tysmienica
#7 Wielbiciel#

Dzień dobry. Chciałabym przestrzec niedoświadczonych allegrowiczów. Wczoraj dostałam wiadomość na whatsup, czy moja oferta sprzedaży jest aktualna, kiedy napisałam, że tak to osoba napisała do mnie, że wszystko jej pasuje, że wyśle mi link, żebym wprowadziła tam swoje dane, jak to zrobie to od razu pieniądze przyjdą, a jutro zjawi się kurier po paczkę:) Kiedy napisałam, że zrobię to rano, bo było przed 23, to osoba napisała mi, że zaczyna się martwić, a jest w ciąży, czy aby na pewno wyślę towar. Oczywiście żadnych pieniędzy zawieszonych na moim koncie nie ma, ani nikt nie kliknął kup teraz. Poniżej w/w formularz. Przesyłam, bo ja akurat nie jestem osobą doświadczoną w sprzedaży i troche mi to zajęło, żeby się upewnić, że to na pewno ściema;) Co więcej ktoś jest tak bezczelny, że rano się mnie pyta dalej, czy wypełniłam formularz....Odesłałam tego kogoś na chat na allegro a nie przez whatsup i od tej pory cisza.

 

5.jpg

oznacz moderatorów
4 ODPOWIEDZI 4

xyz96
#21 Demiurg#

@tysmienica Próba wyłudzenia towaru, jest tu codziennie wiele podobnych zgłoszeń.

oznacz moderatorów

vonNogay
#16 Inspirator#

Raczej próba wyczyszczenia konta bankowego do zera.

oznacz moderatorów

kasi_ak
#12 Orędownik#

100% walek, dobrze ze nie dales sie zrobic👍

oznacz moderatorów

ZibiK30
#18 Luminarz#

Dobrze, że nie dałaś się naciągnąć.

Następnym razem podeślij im linka do tego co sprzedajesz (najdroższej rzeczy) i napisz że masz taką dziwną promocje, nie wiesz o co chodzi, ale to może jakiś błąd w Allegro i teraz jak kupią 3 rzeczy osobno po jednej pod rząd i zdążą zapłacić w 3 min to można bez płacenia zamówić w kolejnej minucie po 10 sztuk w cenie jednej i tak co minutę 😉 I napisz, żeby nikomu o tym nie mówili bo Allegro pokrywa koszty za ten błąd 😉

Opinia na Allegro może być śmieszna ciekawa lub druzgocąca


Link do pomocy Allegro Kliknij i napisz

oznacz moderatorów