anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

POK problem

MAMY ROZWIĄZANIE!
____SPRZEDAWCA__
#8 Zapaleniec#

Witam,

Kupująca produkt zakupiła, coś jej się nie spodobało wiec napisała negatywna opinie w której napisała ze w aukcji nie było czegoś napisane, później jak jej pokazałem ze jednak jest w błędzie i w aukcji wszystko było opisane i nawet na zdjęciach widać wszystko to zmieniła treść negatywa, że produkt wygląda na używany 😛

Widać ze to nie pierwszyzna tej pani.

I teraz najlepsze, produkt do mnie wrócił w piątek, a we wtorek zwróciłem kupującej pieniądze potracone o utratę wartości produktu. Produkt użyty wiec w przypadku kosmetyku nie nadaje się już do użycia. Kupująca widać nie pierwszy raz to robi wiec złożyła wniosek do POK o zwrot i allegro z automatu pieniądze jej zwróciło! Allegro zamiast potępiać taka patologie to jeszcze oddaje im kasę za oddawanie używanego produktu. 

Dzisiaj cos mnie wzięło mowie sprawdzę i patrzę a ten zwrot z POK został mi doliczony do konta! Odwołałem się czekam na odpowiedz. 

Pytanie do was... co teraz można zrobić bo tej sprawy tak nie zostawię, Allegro chce wspierać patologie niech wspiera ale swoim budżetem! Jak można oddać komuś kasę z czyjegoś budżetu bez nawet możliwości wypowiedzenia się sprzedawcy w tej sprawie?

Maja czarno na białym zwrot do kupującej z uzasadnieniem i opisaniem decyzji! Zgodnie z przepisami miałem prawo potracić za utratę wartości!

Drogie allegro zaczniemy od rzecznika praw, a jak to nie pomoże pójdę z wami do sądu! Oddajecie kasę patologii oddajcie tylko z własnego budżetu! Ja jestem poszkodowany 3 krotnie w tej sprawie, dostałem komentarz negatywny za darmo, otrzymałem zwrot produktu który jest użyty i jeszcze wy mnie okradacie!

KTOS MIAL PODOBNY PROBLEM? CO NAJLEPIEJ ZROBIC W TAKIEJ SYTUACJI? PRZECIEZ TO JEST JAWNA PROBA WYŁUDZENIA ZE STRONY PORTALU JAK I WYŁUDZENIE ZE STRONY KUPUJACEJ! 

Stajecie się portalem dla patologii! Naprawdę! 

oznacz moderatorów
59 ODPOWIEDZI 59
mdrogeria
#21 Demiurg#
oznacz moderatorów
nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@____SPRZEDAWCA__ Podaj proszę numer zamówienia, którego dotyczy ta sprawa.

   Natalia
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie!
oznacz moderatorów
____SPRZEDAWCA__
#8 Zapaleniec#
Numer oferty: 12087404773
oznacz moderatorów
Client:102287981
#2 Obserwator#

 mam pytanko z innej beczki wiadmym jest ,że jak ktoś jest w programie smart to od 40 zł do paczkomatu za darmo przesyłka ok ,ale nie o tym.Chodzi mi o to , czy np gdy mam w koszyku np. 2 przedmioty od innych sprzedających i te dwa każdy z nich przekracza 40 zł (razem80) dla jasnisci, to czy moge zrobić dla allegro jeden przelew na 80 i alleg.. to rozdzieli pomiedzy sprzedawców????

oznacz moderatorów
br.
#21 Demiurg#

@Client:102287981  Tak możesz płacić razem.  Klikasz koszyk,  przechodzisz do płatności, płacisz. Allegro rozdziela płatność na różnych sprzedawców.

Ale możesz zapłacić też osobno jeśli wolisz.

oznacz moderatorów
terazauto
#13 Ambasador#

Zgodnie z Prawem, to w ogóle nie musiałeś przyjąć zwrotu użytego kosmetyku. Jest wyłączony z prawa rezygnacji.

oznacz moderatorów
____SPRZEDAWCA__
#8 Zapaleniec#

Allegro ma taki bałagan tutaj, jeżeli tak jest to nie powinno być możliwości zwrotu takich rzeczy!

Dla mnie to jest chore żeby sprzedający nie miał żadnych praw, dostałem info o zwrocie z POK bez nawet możliwości odpowiedzi czy wypowiedzenia się na ten temat! 

 

Mam również rozmowę z pracownikiem allegro w którym wyraźnie pisze ze to wy sami z POK oddaliście jej resztę? Wiec zrozumialem ze ze swoich oddajecie! 

Czy POK nie ma być batem na oszustwa, a nie normalnych sprzedawców którzy dostają używane zwroty?

 

oznacz moderatorów
br.
#21 Demiurg#

@____SPRZEDAWCA__   Z twojego opisu wynika że kupująca złożyła reklamację, przedmiot miał być nowy, dostarczyłeś używany.

Do tej reklamacji jak widać nie odniosłeś się w żaden sposób. Potrąciłeś  jej jakieś pieniądze, prawdopodobnie niesłusznie.

Na negatywa wpływu nie masz ale Allegro prawdopodobnie wyegzekwuje od ciebie wysokość wypłaconej kwoty dla kupującej.

Dobrze że przedmiot odzyskałeś bo mogło być jeszcze gorzej.

oznacz moderatorów
____SPRZEDAWCA__
#8 Zapaleniec#

Jaka reklamacja? O czym ty mówisz? Kupująca zrobiła zwrot!

Kupująca zarzuciła mi ze w aukcji nie było opisanych szczegółów wystawiła negatywa! Po czym napisałem ze jest ta informacja w aukcji a nawet na zdjęciach produktu to widać. I wtedy nagle Pani zmieniła komentarz ze faktycznie jest napisane w aukcji je niedopatrzenie ale produkt wygląda na używany! Wygląda, a nie ze jest? A do mnie produkt wrócił użyty wyciśnięty! Co zresztą opisałem w powodzie zwrotu pomniejszonej kwoty

 

Zamiast zwrócić produkt jak człowiek to napisała ze czegoś nie było napisane w aukcji jak pokazałem jej ze było wszystko opisane zmieniła komentarz i nagle sobie przypomniała ze produkt wygląda na używany. Akurat zapomniała o tym przy pierwszym pisaniu negatywa 😛 

oznacz moderatorów
LEW433
#21 Demiurg#

A to był zwrot czy reklamacja? przy zwrocie mogłeś Jej potrącić a przy reklamacji, należało ją uznać albo nie.

oznacz moderatorów
____SPRZEDAWCA__
#8 Zapaleniec#

to był zwrot żadna reklamacja! 

oznacz moderatorów
LEW433
#21 Demiurg#

Wg twojego opisu to wygląda na reklamacje, miała zastrzeżenia do opisu i napisała negatywa.Towar był używany?

oznacz moderatorów
____SPRZEDAWCA__
#8 Zapaleniec#

Zamiast zwrócić produkt jak człowiek to napisała ze czegoś nie było napisane w aukcji jak pokazałem jej ze było wszystko opisane zmieniła komentarz i nagle sobie przypomniała ze produkt wygląda na używany. Akurat zapomniała o tym przy pierwszym pisaniu negatywa 😛 

oznacz moderatorów
____SPRZEDAWCA__
#8 Zapaleniec#

Zamiast zwrócić produkt jak człowiek to napisała ze czegoś nie było napisane w aukcji jak pokazałem jej ze było wszystko opisane zmieniła komentarz i nagle sobie przypomniała ze produkt wygląda na używany. Akurat zapomniała o tym przy pierwszym pisaniu negatywa 😛 taki tam szczegół. Produkt nie mogli być używany przed wysyłka bo był zamknięty w hermetycznej puszcze 

oznacz moderatorów
br.
#21 Demiurg#

@____SPRZEDAWCA__  "zmieniła treść negatywa, że produkt wygląda na używany"

To była reklamacja. Jeśli to był kosmetyk to jest skandal, powinienes się bronić przed takim zarzutem a nie obniżać wartość itp...

Prawdopodobnie będziesz miał zawieszone konto

oznacz moderatorów
____SPRZEDAWCA__
#8 Zapaleniec#

Czy reklamacje zgłasza się w komentarzu negatywnym? 

 

Nic nigdzie nie pisała o reklamacji czy jakiś żądaniach wiec to był zwykły zwrot tylko problem jest taki ze szukała powodu jak jej pokazałem ze pierwszy powód który podała ze błąd w opisie aukcji nie jest trafny wymyśliła ze produkt wygląda na używany. Allegro niech zawiesza konto pójdziemy do sadu a mnie tu już więcej nie zobaczą na tym portalu dla patologii!

 

komentarz negatywny tej kupującej już po zmianie przez nią :

"Produkt kupiony w środę tylko i wyłącznie dlatego, że w aukcji była informacja, że będzie wysłany w czwartek. Został wysłany w piątek, a na piątek go potrzebowałam. Kolejna kwestią jest to, że na produkcie widnieje info not for sale - o czym w aukcji nie było ani słowa i ok to moje niedopatrzenie, bo jest to na zdjęciach ale jak dla mnie to celowe wprowadzanie w błąd. Produkt wygląda jakby był używany. Nie polecam."

oznacz moderatorów
br.
#21 Demiurg#

@____SPRZEDAWCA__  No i właśnie:  "not for sale"

To jest wystarczający powód reklamacji. Naucz się angielskiego.

oznacz moderatorów
____SPRZEDAWCA__
#8 Zapaleniec#

ty się naucz logicznego myślenia chyba ze tylko sobie tutaj wiadomości nabijasz? Pokaz mi przepis Allegro ze nie można wystawiać takich rzeczy a później wróci i zobacz sobie ile np testerów jest tu oferowanych.

Kupującej nie chodziło ze nie jest na sprzedaż tylko ze nie było o tym info na aukcji i jak widać jest wielkie zdjęcie całego produktu!@ 

oznacz moderatorów
LEW433
#21 Demiurg#

Był nowy czy nie? to była reklamacja, jasno wynika z treści.

oznacz moderatorów