anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Ponowne zablokowanie konta

albawerka
#8 Zapaleniec#

11418771-647F-4020-8F47-851B8DB8606C.png

56839F50-153B-4915-9097-488DD5AE9FE2.png

Witam.

Zablokowano mi konto ze względu na to, że ponownie wystawiałam ten sam towar na Allegro Lokalnie i na Allegro i jak jednocześnie kupiły ten sam produkt dwie rożne osoby to konto zostało zawieszone. 

Dwoch klientów zaczęło dyskusję z czego jeden ją pozytywnie zakończył. 
Oby dwum klientom zwróciłam pieniążki i sprawa została rozwiązana. 
Niedawno wyjaśniłam problem po dwóch tygodniach męczarni i pisania i moje konto zostało odblokowane.

I tu nagle komunikat z panelu dyskusji u drugiego klienta, że moje konto zostało zablokowane i muszę wyjaśnić sprawę.

Zapomnialam potwierdzić zakończenie pozytywnie rozstrzygniętej dyskusji, a sam kupujący prędzej jej nie zatwierdził.

Co teraz mam zrobić? Czy moje konto zostanie odblokowane? Jak długo mam czekać? Walczyłam 12 dni, bym mogła znowu normalnie funkcjonować. Wczoraj odblokowano mi konto a teraz to. Czy muszę czekać aż klient potwierdzi zakończenie? A co jeśli nie potwierdzi, bo nie dostał komunikatu takiego i nie korzysta codziennie z Allegro? 
Jestem bezsilna, zawsze piach w oczy. 

oznacz moderatorów
6 ODPOWIEDZI 6

xyz96
#21 Demiurg#

@albawerka W sprawie blokady odpowiadaj na maila od Allegro o zablokowaniu lub pisz tu; https://allegro.pl/pomoc/kontakt?kategoria=28111aef-fc3d-4ee0-a94e-d1d7ac01fa65&subjectId=fed698b4-f... i pytaj o warunki odblokowania. Na forum tego nie załatwisz.

oznacz moderatorów

albawerka
#8 Zapaleniec#

Rozumiem.

Ale czy jest taka możliwość, żeby Allegro zablokowali mi konto z powodu braku zakończenia dyskusji?

Klient zauważając, że moje konto zostało zablokowane zaczął dyskusję. Jako, że kupował przez Allegro Lokalnie, to nie było przycisku specjalnego do zwrotu kosztów, tylko musiałem prosić Allegro o zwrot do danego klienta, co zajęło 2 dni. 
Był nawet widoczny komunikat od Allegro, że klient dostał zwrot kosztów.

No skoro dostał zwrot kosztów, czyli to o co zabiegał i o co ja poprosiłem Allegro to sprawa zostaje rozwiązana. Przez kolejne 10 dni moje konto było nadal zablokowane. Wczoraj dostałam komunikat, że moje konto zostało odblokowane. 
A teraz nagle dostałam mail, że Allegro wypowiedziało się w dyskusji, że konto zostało zablokowane. A NIE DOSTAŁAM INFORMACJI, ŻE MOJE KONTO W OGÓLE ZOSTAŁO ZNÓW ZABLOKOWANE, prócz tego komunikatu w tej dyskusji. 

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@albawerka nie, ta blokada nie wynika z niezakończonej dyskusji.  Konto zostanie odblokowane, jeśli pomyślnie zakończy się weryfikacja wynikająca z art. 2.12 Regulaminu Allegro. Aby rozpocząć weryfikację, musisz spełnić warunki przedstawione w powiadomieniu dotyczącym zawieszenia konta. 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów

albawerka
#8 Zapaleniec#

Aby rozpocząć weryfikację, musisz spełnić warunki przedstawione w powiadomieniu dotyczącym zawieszenia konta.”

Ale ja nie dostałam jakiegokolwiek powiadomienia z wyjaśnieniem dotyczącym zawieszenia konta.

oznacz moderatorów

Knowhere
#21 Demiurg#

@albawerka "Ale ja nie dostałam jakiegokolwiek powiadomienia z wyjaśnieniem dotyczącym zawieszenia konta." - sprawdzałaś mejla?

______________

"złote myśli" xyz96: "Sprzedawcy zawsze byli, są i będą moimi wrogami na AG."😄

oznacz moderatorów

mr_oma
Była Moderatorka
Była Moderatorka

@albawerka, sprawę zablokowania konta najszybciej wyjaśnisz kontaktując się z nami za pośrednictwem tego formularza

   Maja
   Moderatorka


   _____________
   Daj znać, co myślisz o Allegro Gadane i wypełnij ankietę! 🙂
oznacz moderatorów