anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Posiadamy konto firmowe prosiłbym o pomoc w konfiguracji wysyłek poprzez Allegro:Kurier DPD i Inpost

ITECH3
#7 Wielbiciel#

Jak mogę rozpocząć nadawanie paczek poprzez Allegro np. Kurier DPD i paczkomaty Inpost?
Gdy wcisnę w ZAMÓWIENIACH Nadaj Paczkę, żąda ode mnie umowy z Firmą Kurierską której nie posiadam.
Oczywiście płatność comiesięczna -faktura Allegro.

oznacz moderatorów
4 ODPOWIEDZI 4

Agent051
#16 Inspirator#

@ITECH3 w cenniku dostaw musisz ustawić przewoźników z przedrostkiem „Allegro”. Np. Allegro Kurier DPD.

oznacz moderatorów

ITECH3
#7 Wielbiciel#

Dzięki za pomoc.
I wtedy Allegro wystawi mi zbiorczą fakturę za przesyłki DPD i Inpost ?

Czy przekieruje na strony tych firm i za każdą paczkę muszę płacić natychmiast?

oznacz moderatorów

kostas11
#21 Demiurg#

@ITECH3 

Z allegro rozliczysz DPD a do Inposta musisz dodać umowę własną żeby nadawać przez wysyłam z allegro 😞

tu masz więcej https://allegro.pl/dla-sprzedajacych/jak-rozliczac-koszty-dostaw-na-allegro-m0jYAdk54Sr

________
Κώστας
oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@ITECH3 a z InPostem trzeba mieć podpisaną umowę, żeby nadawać przesyłki przez Wysyłam z Allegro. Jeśli nie masz umowy to możesz nadawać przesyłki korzystając z Managera przesyłek InPost
Jeśli chodzi o DPD to bez podpisywania umowy z przewoźnikiem w Wysyłam z Allegro nadasz przesyłki takimi metodami: Allegro Kurier DPD - wysyłka z Polski za granicę,  Allegro Kurier DPD , Allegro Kurier DPD pobranie , Allegro Odbiór w Punkcie DPD Pickup, Allegro Odbiór w Punkcie DPD Pickup pobranie.  

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów