anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Powiązanie z katalogiem

LukassKo
#7 Wielbiciel#

Chciałbym powiązać produkt z katalogiem jednak jest problem.  Oferta jaką sugeruje allegro , z którą miałbym powiązać swój produkt nie jest do końca zgodna. EAN itd wszystko się zgadza, jednak sprzedawca który ma ofertę z takim samym produktem,  w opisie ma ,,kuchenka turystyczna +4 kartusze,, CZyli dodaje dodatkowo w swojej ofercie do głównego produktu. Jeśli połączę z katalogiem z tą ofertą ( a jest tylko ta oferta sugerowana) , to mam w mojej aukcji z automatu zmienione - że dodaje 4 kartusze itd(a w rzeczywistości mam podstawowy produkt bez dodatkowych elementów).  Jak to rozwiązac? Innego produktu sugerowanego do powiązania z katalogiem nie ma, ponieważ ean i inne parametry są zgodne.

 

oznacz moderatorów
7 ODPOWIEDZI 7

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@LukassKo Cześć 🙂 Podaj mi proszę kod EAN lub numer oferty powiązanej z tym produktem 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów

LukassKo
#7 Wielbiciel#

ean 8435545749701

oznacz moderatorów

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@LukassKo Dziękuję, zgłosiłam dla Ciebie błąd w produkcie. 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów

LukassKo
#7 Wielbiciel#

Dziękuję. Czy w tym momencie jeśli nie mam połączonego produktu z katalogiem,jest on normalnie widoczny dla kupujących?

oznacz moderatorów

kostas11
#21 Demiurg#

@LukassKo jest widocznie tylko co z tego jak będziesz miał dyskusje żeby dosłać 4 naboje 😞

1111fggf.png

________
Κώστας
oznacz moderatorów

kostas11
#21 Demiurg#

@ko_alka co to zmieni jak po zmianie, kolejny sprzedawca zgłosi zmiany i tak w kółko 😞 

________
Κώστας
oznacz moderatorów

annas14-firma
#16 Inspirator#

@LukassKo Przy wystawianiu zgłoś zmianę w produkcie na bez dodatkowych rzeczy.
Potem pilnuj czy ktoś inny nie zmienił. 
Tak to działa. Allegro @k_owczarek1 rozważa jak to zmienić, ale nie licz, że to będzie szybko.

oznacz moderatorów