anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Problem z nadaniem przesyłki dlaczego po zmianie konta na firmowe wymaga ode mnie dodania umowy?

tkamar1
#9 Pomysłodawca#

Zmieniłem konto zwykłe na konto firmowe i pojawił się problem z wysłaniem przesyłki Allegro Paczkomaty InPost. Po kliknięciu w [ nadaj paczkę] pojawia się komunikat Dodaj umowę własną. Co mam robić dalej aby wysłać tą przesyłkę. Do tej pory nie miałem takich problemów.

oznacz moderatorów
4 ODPOWIEDZI 4

xyz96
#21 Demiurg#

@tkamar1 

Sprawdź, jakie umowy własne dodasz do narzędzia

Jeśli dodasz umowę własną z przewoźnikiem, nadasz przesyłki opłacone z góry oraz za pobraniem metodami, które oferuje dany przewoźnik. Listę przewoźników oraz metody dostawy dostępne przez Wysyłam z Allegro znajdziesz poniżej:

  • Allegro Paczkomaty InPost
  • Allegro Paczkomaty InPost pobranie
  • Paczkomaty InPost
  • Paczkomaty InPost pobranie
  • Allegro miniKurier24 InPost
  • Allegro miniKurier24 InPost pobranie
  • Allegro Kurier24 InPost
  • Allegro Kurier24 InPost pobranie
  • Kurier InPost
  • Kurier InPost pobranie

https://allegro.pl/pomoc/dla-sprzedajacych/metody-dostawy/wysylam-z-allegro-narzedzie-do-nadawania-p...

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@tkamar1 aby nadać przesyłki w Wysyłam z Allegro konieczne jest podpięcie umowy z InPostem. To narzędzie jest dostępne dla sprzedających z kontem firmowym, jeśli sprzedający ma konto zwykłe nadaje przesyłki w narzędziu nadawczym przewoźnika
Mając konto firmowe ale nie mając podpisanej umowy z InPostem również możesz nadać przesyłki w Managerze InPostu
Rozumiem, że masz już tam założone i powiązane konto z Allegro, bo korzystałeś z tego na koncie zwykłym. Gdyby tak nie było i miałbyś problem z powiązaniem kont (Allegro i InPost) daj proszę znać, chętnie pomogę 🙂 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów

kostas11
#21 Demiurg#

@tkamar1 a nie sprzedawałeś wcześniej na lokalnie ? to nie była potrzebna umowa, zawsze możesz importować zamówienia do menadżera inposta 

________
Κώστας
oznacz moderatorów