anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Problem z płatnością od kupującego

langat7
#1 Nowicjusz#

Wczoraj klientka kupiła ode mnie produkt, skontaktowałem się z nią i zapłaciła za niego na pewno, problem leży w tym, że na Allegro status płatności to ,,rozpoczęta" i nie mam pieniędzy nigdzie, a klientka oczekuje na towar, w czym leży problem?

oznacz moderatorów
4 ODPOWIEDZI 4

br.
#21 Demiurg#

Można się domyślać że  zapłaciła przelewem tradycyjnym poza Allegro. Udostępniłeś numer konta  do przelewu?

Druga możliwośc to płatność  rozpoczęła ale coś nie zadziałało, może  nie wpisała  kodu sms, a może ma puste konto. Tylko kupująca może  to wyjaśnić.

Ty nie musisz niczego  wyjaśniać, nie masz możliwości. Czekasz na wpłatę i tyle

oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#

@br. Przelew tradycyjny to przelew przez Allegro Finanse. Zwykły przelew to przelew poza Allegro. https://allegro.pl/pomoc/dla-kupujacych/metody-platnosci/nie-mam-konta-w-banku-czy-moge-korzystac-z-...

oznacz moderatorów

WREDZIA-W1
#21 Demiurg#

@langat7 Jaką masz podaną metodę płatności w mailu od Allegro? Jeżeli wybrała zwykły przelew, to pieniądze idą do trzech dni. Poczekaj na maila "Nowa wpłata od kupującego". Przyjdzie jutro lub najpóźniej pojutrze.

Ula

Ula
oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#

@langat7 Zapytaj ją jaką metodą płaciła, jeśli przelewem tradycyjnym przez Allegro, to taki przelew dochodzi nieco później, nawet po 2-3 dniach. Gdyby to był zwykły przelew bezpośrednio na Twoje konto, wpłata dziś powinna się pojawić.

oznacz moderatorów