anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Problem z wystawianiem podobnych przedmiotów.

BabskiLOOK
#9 Pomysłodawca#

Witam, mam problem z wystawieniem podobnych przedmiotów. W lutym ostatnio robiłam i było prosto, wystaw podobny , zmieniałam tylko rozmiar. Teraz wyskakuje sugestia Allegro  ze zdjeciem i rozmiarem pirwszego przedmiotu. nie mogę tego usunąć ani zmienić rozmiar na właściwy do tego aktualnie wystawianego. I tak rozmiar przeze mnie nadany jest inny od tego sugerowanego przez Allegro . 

oznacz moderatorów
4 ODPOWIEDZI 4

xyz96
#21 Demiurg#
oznacz moderatorów

BabskiLOOK
#9 Pomysłodawca#

Witam, dzięki.  To nie rozwiązuje problemu , wystawianie nowego za każdym razem. Chodzi o to,że mam ponad 20 sztuk i każdy w innym rozmiarze. A podpowiedż Allegro ze zdjęciem do każdego rozmiaru zaciąga mi stale zdjęcie z rozmiarem pierwszego, który wystawiłam.  Napiszę do nich, jak to wyrzucić lub zmienić rozmiar . Było prosto to przekombinowali .

oznacz moderatorów

mdrogeria
#21 Demiurg#

BabskiLOOK kliknij ,, usuń produkt z oferty ,, i utwór z nowym rozmiarem , pozostałe dane nie zmienią się ,

oznacz moderatorów

Client:39437616
#9 Pomysłodawca#

Też jakiś czas temu miałem ten problem, niestety jedyne rozwiązanie tego problemu jakie doradziło Allegro to uzupełnianie EAN i wtedy dopiero produkty będą inne.

oznacz moderatorów