anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Problem z wystawieniem oferty, co mam zrobić żebym mógł wznowić ofertę?

TDN_Opole
#7 Wielbiciel#

Nie mogę wystawić oferty w kategorii "Allegro - Motoryzacja - Chemia - Mycie i pielęgnacja - Chemia dla myjni - Piany aktywne" wyskakuje mi informacje

1. Podczas wznowienia oferty wystąpiły błędy Brakuje parametru marka (234157) o wartości: "Ecoshine" dla oferty z produktem

2. Podczas wznowienia oferty wystąpiły błędy Kategoria oferty jest rożna od kategorii produktu  - 253359.

Co mam zrobić żebym mógł wznowić ofertę?

oznacz moderatorów
5 ODPOWIEDZI 5

7YP6K
#12 Orędownik#

@TDN_Opole  Ten błąd powstaje gdy przedmiot, który masz powiązany z produktem jest powiązany z inną kategorią niż ta w której wystawiasz swoją ofertę. 

Sprawdź czy podczas edycji w wyszukiwaniu powiązania masz do wyboru  np drugie podobne okienko z powiązaniem tego samego produktu i spróbuj go użyć. 

oznacz moderatorów

TDN_Opole
#7 Wielbiciel#

Produkt jest w dobrej kategorii.

Klikając w "WYBIERZ PRODUKT" w "Parametry produktu" wyświetla się informacja

Nie mamy jeszcze produktu, który sprzedajesz?

Możesz wystawić ofertę bez wybierania produktu.

Klikam w "WRÓĆ DO FORMULARZA EDYCJI"

Klikam "WZNÓW OFERTĘ"

I następuje taka sama sytuacja jak w pierwszej wiadomości, jak mam wznowić ofertę?

 

oznacz moderatorów

nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@TDN_Opole Czy uzupełniasz wszystkie obowiązkowe parametry dla tej kategorii, w której próbujesz wystawić przedmiot?

   Natalia
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie!
oznacz moderatorów

TDN_Opole
#7 Wielbiciel#

Tak.

 

oznacz moderatorów

nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@TDN_Opole Prześlij mi zrzuty ekranu z widokiem kolejnych wykonywanych czynności podczas próby wystawienia oferty. Przekażę Twoje zgłoszenie do zespołu technicznego.

   Natalia
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie!
oznacz moderatorów