anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

problem z wysyłka kurierem

wiosenna87
#8 Zapaleniec#

Mam problem z nadaniem paczki dpd , w zamówieniach nie pojawia sie opcja nadaj paczkę ,czym to może być spowodowane? 

 

wiosenna87_1-1663628842068.png

 

oznacz moderatorów
8 ODPOWIEDZI 8

mdrogeria
#21 Demiurg#

pewnie zastosowałeś niewłaściwą opcję w cenniku dostaw - ,,kurier DPD ,, zamiast ,, allegro kurier DPD,,

oznacz moderatorów

Client:44052296
#21 Demiurg#

@wiosenna87 ale to w ogóle nie masz tego przycisku (zdjęcie nie widoczne do czasu zatwierdzenia przez moderatorów)

Bo ja w zamówieniach nawet bez allegro w zakładce zamówienia mam nadal przycisk Nadaj przesyłkę

oznacz moderatorów

wiosenna87
#8 Zapaleniec#

przycisk AKCJE mam ale jak sie rozwinie to nie mam nadaj przesyłkę

oznacz moderatorów

wiosenna87
#8 Zapaleniec#

w cenniku dostaw nie mam opcji allegro kurier dpd tylko kurier dpd, z dopiskiem allegro mam tylko paczkomaty InPost,mini kurier24InPost,kurier24InPost

oznacz moderatorów

mdrogeria
#21 Demiurg#

@wiosenna87 nie wiem dlaczego nie masz , może dlatego ,że masz zwykłe konto , zapytamy osoby kompetentne . @ko_alka @mr_oma @la_nika @nat_not @_HolaOla_ Po mojemu jest to przyczyna , przy DPD nie masz ikony ,,smart ,,

oznacz moderatorów

wiosenna87
#8 Zapaleniec#

faktycznie nie mam, ale nigdzie nie moge sie doczytać ze trzeba mieć konto firmowe zeby mieć dpd smart

oznacz moderatorów

Client:44052296
#21 Demiurg#

@wiosenna87 ale jak masz koto prywatne to nie masz już możliwości skorzystać z WzA

oznacz moderatorów

_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@wiosenna87 Niestety nie mogę opublikować zrzutu, który tutaj wstawiłeś, bo zawiera zbyt wiele danych osobowych. Jeśli chodzi o nadanie tej paczki, to nie możesz tego zrobić przez Wysyłam z Allegro, ponieważ nie posiadasz u nas konta firmowego. W takiej sytuacji musisz nadać przesyłkę przez stronę DPD lub brokera kurierskiego. 

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów