anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Problemy z integracją InPostu - ważne informacje

MAMY ROZWIĄZANIE!
_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

Drodzy Sprzedający,

w dniu dzisiejszym otrzymujemy od Was zgłoszenia dotyczące problemów z działaniem integracji Allegro z Managerem PaczekZgłaszacie nam, że w Managerze Paczek w zakładce Allegro pojawia się komunikat:
"Trwa uzyskiwanie dostępu... Upewnij się, że połączyłeś konto na stronie Allegro!".

Firma Inpost pracuje już nad rozwiązaniem poblemu, dlatego dziękujemy za wszystkie zgłoszenia w tej sprawie i przepraszamy za niedogodności. 

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów
785 ODPOWIEDZI 785
BabskiLOOK
#9 Pomysłodawca#

Hej, dzisiaj mam problem z Inpost. Stale powiąż ponownie , usunęłam i dodałam nowe i dalej nic. Możesz podpowiedzieć jak to ogarnąć?

 

oznacz moderatorów
la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@BabskiLOOK  gdy pojawi się ten komunikat należy poczekać ok. 2 minut i odświeżyć stronę. Może pomóc też zmiana przeglądarki, wyczyszczenie pamięci podręcznej i usunięcie ciasteczek, upewnij się proszę, że nie masz zablokowanych wyskakujących okienek (pop-up). 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów
Kulkz
#7 Wielbiciel#

 Walczę już ponad godzinę, wyłączyłem blokowanie okienek, ponownie połączyłem konto Allegro z In Post i nic - kompletnie nic nie działa, wciąż widzę okienko Trwa uzyskiwanie dostępu... Upewnij się, że połączyłeś konto na stronie Allegro.
Co mam robić? Ileż można odświeżać?

oznacz moderatorów
_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@Kulkz Wyczyść proszę ciasteczka i pamięć podręczną oraz sprawdź czy sytuacja jest analogiczna w trybie incognito oraz innej przeglądarce. 

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów
Kris-Pier
#8 Zapaleniec#

Cześć. Mam pytanie czy w aplikacji inpost na telefonie dodaja wam się automatycznie wysłane paczki?
Alegro lokalnie, sprzedawca prywatny, nie mogę powiązać menadzera przesyłek z allegro, w aplikacji też nie widze przesyłek wysłanych z mojego konta allegro.
Dodaje na piechotę numer przesyłki w apce inpost ale jedynie jest możliwość dodania tak do zakładki "Odbieram"

oznacz moderatorów
keichi
#13 Ambasador#

Nie, aplikacja Inpost nie ma takiej funkcjonalności w przeciwieństwie do aplikacji Orlen Paczka.

Automatycznie pojawiają się jedynie, gdy jesteś odbiorcą.

oznacz moderatorów