anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Problemy z integracją InPostu - ważne informacje

MAMY ROZWIĄZANIE!
_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

Drodzy Sprzedający,

w dniu dzisiejszym otrzymujemy od Was zgłoszenia dotyczące problemów z działaniem integracji Allegro z Managerem PaczekZgłaszacie nam, że w Managerze Paczek w zakładce Allegro pojawia się komunikat:
"Trwa uzyskiwanie dostępu... Upewnij się, że połączyłeś konto na stronie Allegro!".

Firma Inpost pracuje już nad rozwiązaniem poblemu, dlatego dziękujemy za wszystkie zgłoszenia w tej sprawie i przepraszamy za niedogodności. 

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów
785 ODPOWIEDZI 785
unik_sklep
#11 Animator#

A co w przypadku zaniżania gwiazdek z tych dni? Bo na pewno takie będą. Klienci zadowoleni nie wystawiają komentarzy bo szkoda im czasu, ale ten co mu coś nie pasuje to od razu wystawia komentarz.

oznacz moderatorów
HappyMind
#7 Wielbiciel#

No właśnie ja dzisiaj wróciłam z urlopu i mam paczki z całego tygodnia do wysłania. Obiecałam 16.09 wysłać wszystkie paczki Klientom. Czy wiadomo kiedy ten problem się rozwiąże? Czy w ogóle uda się jeszcze dzisiaj? 

oznacz moderatorów
BizarBizar
#8 Zapaleniec#

U nas to samo od 7:30 lepimy paczki i przyklejamy loginy, a klienci nam odpowiednio podziękują za zwłokę

oznacz moderatorów
BizarBizar
#8 Zapaleniec#

Do Pani Moderator

Czy w razie negatywów za zwłokę, usuniecie nam je?

oznacz moderatorów
PawHaft
#12 Orędownik#

@BizarBizar a jak stwierdzą że to za zwłokę? jak nie ma już czasu wysyłki w ocenach a kupujący zaniżają oceny bez słowa wyjaśnienia...

oznacz moderatorów
_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@BizarBizar Decyzje w sprawie konkretnych komentarzy będziemy podejmować indywidualnie, więc w przypadku ewentualnej, negatywnej opinii, prosimy o bezpośredni kontakt. 

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów
agrozone_online
#2 Obserwator#

Wszystko ok, tylko klient nie mając możliwości wystawienia oceny za terminowość wysyłki,  zaniży gwiazdki gdzieś indziej, w kontakcie, wzgodnosci przedmiotu czy cenie przesylki -  nie musi wystawiać negatywnego komentarza, a wtedy jak wiadomo nie wiadomo czy nie byliśmy nie mili lub rzeczywiście nie wysłaliśmy czegoś innego co za tym idzie komentarz nie będzie usunięty...

oznacz moderatorów
mwitos
#7 Wielbiciel#

a może by tak allegro wygenerowało systemową informację do kupującego że wysyłka może się opóźnić nie z winy sprzedawcy!

oznacz moderatorów
n-parts
#9 Pomysłodawca#

Kiedy rozwiążecie ten problem? do 16:30 muszę mieć spakowane paczki.

oznacz moderatorów
PawHaft
#12 Orędownik#

@n-parts spakować możesz, ale czy wydrukujesz etykiety to już inna sprawa...

oznacz moderatorów
AlePiesio
#13 Ambasador#

do 16:30? ja musiałem do 13 wrzucić do paczkomatu wszystkie przesyłki, teraz to już po ptakach...

oznacz moderatorów
andrex123
#8 Zapaleniec#

Witam

Czy trzeba ponownie próbować łączyć konta w przypadku awarii, czy to tylko wydłuża czy proces?

Czy czekać, aż się samo naprawi ?

oznacz moderatorów
AlePiesio
#13 Ambasador#

chyba wydłuża proces i nic nie pomaga... ale chętnie też się dowiem

oznacz moderatorów
adamek1807
#9 Pomysłodawca#

Ja usunąłem, i powiazalem ponownie, logując się przez allegro. Pomogło. O 13:30 mogłem pobrać transakcje

oznacz moderatorów
AlePiesio
#13 Ambasador#

a jak to zrobić krok po kroku?

oznacz moderatorów
adamek1807
#9 Pomysłodawca#

Usunąć konto InPost w aplikacjach powiązanych allegro

Usunąć konto allegro w menagerze paczek inpost.

Wyloguj się z menagera InPost

Zaloguj się do menagera poprzez allegro, konto powiazesz automatycznie logując się przez allegro.

 

oznacz moderatorów
Bellatrix-1999
#9 Pomysłodawca#

ponad 10 razy dziś robione - NIC NIE DZIAŁA 😕

oznacz moderatorów
Blu-movieS
#8 Zapaleniec#

niestety w moim przypadku nie działa...

oznacz moderatorów
konto zamknięte
Nie dotyczy

@adamek1807 ja takie coś jak Ty, robiłem dzisiaj chyba z 5 razy i u mnie nie pomogło 😕

Problem nadal jest, a jest już po godz. 16. Ciekawe czy jutro uda się to wszystko wysłać.

Najzabawniejsze, że na Gadane jest już @InPost  ale oczywiście jak są konkretne problemy to nawet nie zabiorą tu głosu.

Wykopać ich więc z tego forum skoro i tak niczego nie wnoszą.

oznacz moderatorów
Bellatrix-1999
#9 Pomysłodawca#

mam 5 kont - żadne rady tutaj nie pomagają - od rana ten sam błąd...

Allegro powinno nie liczyć tego dnia do TERMINOWEGO nadawania przesyłek!

oznacz moderatorów