anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Proszę o pomoc

Voiturepieces
#7 Wielbiciel#

Pieniądze zwruciłem przez Allegro mam potwierdzenia na wszystko 

oznacz moderatorów
22 ODPOWIEDZI 22

kolekcjoner608
#21 Demiurg#

To dobrze ,jakiej pomocy oczekujesz ? Mogę się tylko domyślać że masz blokadę konta i chcesz to naprawić a jeśli tak to tylko dialog z Działem Bezpieczeństwa allegro .Jeśli to jednak inny problem to napisz o co biega.

oznacz moderatorów

Voiturepieces
#7 Wielbiciel#

Witam serdecznie. Zostałem oszukany przez kupującego na Allegro, zakupił ode mnie przedmiot poczym go otrzymał. Tydzień potem dodał ni z nikąd zła opinie z komentarzem nie polecam gdyż twierdzi że przedmiot jest uszkodzony. Zadzwoniłem do kupującego oraz powiedziałem że proszę usunąć komentarz ja zwracam pieniądze i proszę o wysyłkę mojej części. Nie posiadam nawet zdjęcia ani kupujący się nie odzywa oraz nie zwrucil mi części. A ja pieniądze zwruciłem gdyż zależy mi na dobrej ocenie na allegro. Proszę o poradę co z tym zrobić 

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

@Voiturepieces Oddałeś środki a kupujący nie odstąpił od umowy zakupu, nie odesłał towaru? rozumiem że zależy o dobrej opinii ale na jakiej podstawie zwróciłeś mi środki.

oznacz moderatorów

Voiturepieces
#7 Wielbiciel#

Witam serdecznie zwruciłem pieniądze gdyż kupujący nie chciał usunąć komentarza. I gdy zwruciłem pieniądze to on go usunoł ale nie zwrucil mi części. A moja część była nowa nie uszkodzona. Klient teraz po wpłacie pieniądz się nie Odzywa oraz nie odbiera tel. 

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

Ale tak to nie działa, zwróciłeś środki przez Allegro?

oznacz moderatorów

Voiturepieces
#7 Wielbiciel#

Pieniądze zostały zwrucone przez Allegro. 

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

Więc napisz przez CW, że oczekujesz na zwrot towaru i że zgłosisz przywłaszczenie.

oznacz moderatorów

nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@Voiturepieces Prześlij proszę login klienta i numer zamówienia, a także potwierdzenie zwrotu wpłaty na adres spolecznosc@allegro.pl. Sprawdzę jak możemy Ci pomóc. 

   Natalia
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie!
oznacz moderatorów

Voiturepieces
#7 Wielbiciel#

Witam serdecznie podesłałem wszystko na podany adres e-mail. 

oznacz moderatorów

nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@Voiturepieces Skontaktowaliśmy się z kupującym w tej sprawie. Mam nadzieję, że to wystarczy, by odesłał przedmiot. Jeśli do końca tygodnia nie potwierdzi, że odda Ci towar lub w ogóle się do Ciebie nie odezwie, daj nam znać. 

   Natalia
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie!
oznacz moderatorów

Voiturepieces
#7 Wielbiciel#

Witam serdecznie kupujący nie odzywał się ani nie otrzymałem przedmiotu 

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#
oznacz moderatorów

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@Voiturepieces Cześć. Ponownie skontaktujemy się z kupującym w tej sprawie

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów

Voiturepieces
#7 Wielbiciel#

Witam serdecznie do dnia dzisiejszego nie otrzymałem żadnej informacji od kupującego ani żadnego zwrotu mojego przedmiotu. Proszę o informację 

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@Voiturepieces bardzo mi przykro z tego powodu, zgłosiłam to ponownie, gdy otrzymam odpowiedź wrócę tutaj z infromacją. 


   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@Voiturepieces przykro mi, ale otrzymałam informację, że w tej sytuacji pozostaje kontakt z policją i zgłoszenie tej sprawy. Na wniosek policji udostępnimy wszystkie informacje dotyczące tej transakcji. 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów

Voiturepieces
#7 Wielbiciel#

Witam serdecznie dodzwoniłem się do kupującego. Odebrał i powiedział że bardzo przeprasza i prosi o numer konta. Poczym ja wysłałem numer konta. Dziś zwrucil pieniądze za przedmiot 94zl. Poczym wyslal mi wiadomość że mnie zniszczy na allegro oraz że doda mi zła ocenę i komentarz po całości a mojej zaslepki mi nie zwrucil. Ale przelał pieniądze. I twierdzi że już tej zaślepki nie ma bo sprzedał auto. Co mogę zrobić w tej sytuacji. Proszę o pomoc. 

oznacz moderatorów

mdrogeria
#21 Demiurg#

@Voiturepieces zachowaj wiadomość i dodaj ........./ tu możesz wpisać co uważasz / do nieaktywnych .

oznacz moderatorów

Voiturepieces
#7 Wielbiciel#

Witam serdecznie klient nadal pisze mi że doda mi zła opinie z komentarzem. We wiadomościach na allegro nazwał mnie pajacem i teraz tych wiad nie widzę jak mogę to sprawdzić. Co robić jak doda mi komentarz że zła opinią po prostu mnie nęka i pisze mi jakieś swoje racje. 

oznacz moderatorów