anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Prowizja za wystawienie oferty

lisiu
#2 Obserwator#

Do niedawna przy wystawieniu oferty opłata prowizyjna widoczna była na dole strony przy przycisku akceptującym ofertę. W tym momencie mamy: "Prowizja od sprzedaży 1 sztuki (zależna od ceny dostawy)" i podane widełki cenowe. Nie bardzo wiem jak to rozumieć. Przeglądam rożne oferty i nie mogę znaleźć jakiegoś wspólnego mianownika by  załapać jak to jest wyliczane

oznacz moderatorów
5 ODPOWIEDZI 5

mdrogeria
#21 Demiurg#

@lisiu allegro oprócz prowizji od sprzedaży pobiera opłatę od kosztów dostawy , a ceny ich są różne -stąd masz widełki 

oznacz moderatorów

lisiu
#2 Obserwator#

owszem, ale logiki nie widzę

produkt 1.50zł prowizja od 0.50-1.39

0.50to prowizja minimalna od tej aukcji i zostaje 0.89- a z tego co wiem- minimum co doliczają do przesyłki to 0.99

 

produkt za 7.70 - prowizja od 1.01-3.21zł

oznacz moderatorów

mdrogeria
#21 Demiurg#

@lisiu pewnie masz w ofertach odbiór osobisty stąd minimalna prowizja nie obejmująca opłaty od kosztów dostawy .

oznacz moderatorów

lisiu
#2 Obserwator#

a ile allegro dolicza opłaty za paczki poniżej 40zł? bo mam kilka produktów które wg kalkulatora mają mieć prowizję 0.50zł a mają więcej.

oznacz moderatorów

mdrogeria
#21 Demiurg#

@lisiu opłata od kosztów dostawy naliczana jest procentowo w takiej wyskokości jak prowizja od sprzedanego produktu .

0,50 to minimalna prowizja  ,przy droższych produktanch naliczana jest procentowo 

przykłady  -prowizja w kategorii 10 %

produkt kosztuje 2 zł - prowizja 0,50 

produkt kosztuje 10zł - prowizja 1 zł

oznacz moderatorów