anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Przelewu 24 weryfikacja

henrykgorski861
#2 Obserwator#

Witam. Mam pytanie czy któryś z użytkowników miał problemy z aktywacja przelewy 24? Czy trwało to u kogoś dłużej niż 5 dni? W minioną niedzielę przelałem 1,01 zł dodałem 2 zdjęcia dokumentu, wypełniłem kwestionariusz. Wczoraj miną 5 dzień, dalej trwa weryfikacja. Ponowiłem przelew i nic. Aktywacja PayU była w poniedziałek rano. (Konto zwykle nie firmowe)

oznacz moderatorów
4 ODPOWIEDZI 4

xyz96
#21 Demiurg#

Wiele osób miało z tym problem. Najlepiej weryfikować wtedy, gdy ma się zero do wypłaty. Mi przy braku środków do wypłaty zweryfikowano przelewy24 w czasie około 24 godziny.

oznacz moderatorów

henrykgorski861
#2 Obserwator#

Czesc. Wlasnie tak postanowiłem zrobić. Jak przeczytałem że trwa to do 5 dni, pomyślałem że jeszcze sobota niedziela, 24 na przelanie na konto to już ponad tydzień, i mogłoby trochę zatamować płynność finansową. Ale termin podany przez portal miną więc staram się rozwiać wątpliwości że coś jest nie tak przed kontaktem przez formularz zgłoszeniowy.

oznacz moderatorów

mwmonety
#21 Demiurg#

Myślę że po niedzieli dostaniesz odpowiedź czasami to tak trwa a jak nie to pisz do allegro o wyjaśnienie.

oznacz moderatorów

_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@henrykgorski861 Tak jak poinformowaliśmy Cię w wiadomości mailowej, wyjaśniamy kwestię weryfikacji Twojego konta z operatorem płatności. Gdy tylko otrzymamy informację zwrotną, wrócimy do Ciebie z odpowiedzią w tej sprawie. 

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów