anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Przesyłka uszkodzona w transporcie inpost allegro

karafka123
#8 Zapaleniec#

Witam przesyłka allegro inpost uszkodzona w transporcie , wróciła do mnie, nie dostarczono jej do klienta ,sami zrobili zwrot .Czy nie powinni przynajmniej zwrócić kosztów wysyłki ?Paczkomat allegro inpost, co można z tym zrobić?Towar zniszczony bo były to krewetki żywe.Ja zwróciłem wszystko łącznie z przesyłką kupującemu .

oznacz moderatorów
5 ODPOWIEDZI 5

Vryko
#18 Luminarz#

Może po prostu reklamuj usługę w inpoście..? Sami z siebie nic nie zwrócą, o to trzeba wystąpić. 

______________
Sołtys Allegro
oznacz moderatorów

Adekpol
#13 Ambasador#

Miałem taką sytuację gdzie uszkodzili paczkę między mną a magazynem, powiedzieli że kiepsko zapakowane

Dodam że do mnie paczka dotarła otwarta tj. sam produkt bez opakowania 

Opakowaniem które zostało użyte do tej paczki to była folia bąbelkowa + karton 3-5 warstwowy

Mogłem się bawić w wysyłanie nagrań z kamery gdzie jasno było by wskazane co i jak było zapakowane ale szkoda mi czasu dla 50 zł, tym bardziej że na bank by coś jeszcze kombinowali 

Raczej nie liczyłbym na jakiekolwiek zadośćuczynienie z ich strony

oznacz moderatorów

kostas11
#21 Demiurg#

https://inpost.pl/kontakt/zloz-reklamacje jak sami zwrócili uszkodzony karton to bez problemu rozpatrzą reklamację ale musisz ja złożyć bo sami Ci nic nie dadzą 🙂

________
Κώστας
oznacz moderatorów

karafka123
#8 Zapaleniec#

Reklamacja złożona 25 maj odpowiedz odmowna 08.06.2020

Przesyłka niezgodna z regulaminem ,żywe rośliny lub zwierzęta -czyli można taką paczkę zniszczyć i pobrać opłatę za dostarczenie .Napisałem odpowiedz zobaczymy co dalej na razie widzę brak dbałości o wizerunek Firmy

oznacz moderatorów

mdrogeria
#21 Demiurg#

w regulamienie inpost i również innych przewoźników pisze czego nie można wysyłać . Za żwy towar powinni cię dodatkowo obciążyć i .... i licz się z tym

oznacz moderatorów