anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

przesyłki smart

Majsterektbg
#7 Wielbiciel#

Witam klient zakupił nawozy  7 szt ze smartem ,wysłałam towar w czterech paczkach tak mi wygenerowało nr zamówienia fe272551-aadf-11ec-9f69-bbb78603e3d5  , dlaczego pobrało mi za przesyłki ze smartem  4x 5,99, proszę odpowiedz

oznacz moderatorów
7 ODPOWIEDZI 7

Client:44052296
#21 Demiurg#

@Majsterektbg  dopłata za smarta. Dopłata za każdą paczkę. Pewnie zamówienie powyżej 200 zł kurierem

 

oznacz moderatorów

Majsterektbg
#7 Wielbiciel#

Były  4 paczki  ze smartem i 4 razy opłata za paczkę po 5,99 a zakup całego zamówienia 272 zł  czyli na paczkę po 68 zł i skad ta opłata.

oznacz moderatorów

Client:44052296
#21 Demiurg#

@Majsterektbg bo liczy się suma zamówienia a nie cena jednego przedmiotu.

oznacz moderatorów

nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@Majsterektbg Reklamację w sprawie naliczonych opłat możesz złożyć bezpośrednio w DPD lub w Allegro, korzystając z tego formularza. Jeśli po złożeniu reklamacji okaże się, że opłaty zostały naliczone w sposób niezasadny, przewoźnik prześle do nas korektę, która później znajdzie się na twoim rachunku.

   Natalia
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie!
oznacz moderatorów

Client:44052296
#21 Demiurg#

Tutaj niby wszystko pięknie opisali

W jaki sposób rozliczamy przesyłki w ramach Allegro Smart 

oznacz moderatorów

Majsterektbg
#7 Wielbiciel#

Witam ,mam pytanie klient zakupił nawozy  za kwote 272zl wygenerowało mi 4 paczki ze smartem   wysyłka kurierem DPD ,właśnie w rozliczeniu dostałam opłatę 4 x5.99 ,czy nie powinno być 4x1.99 ,dlaczego taka opłata skoro wartość zamówienia na paczkę  wynosila 68 zl

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#
oznacz moderatorów