anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Punkty za nadanie wysyłki jak są liczone.

ChatStresser
#9 Pomysłodawca#

Witam, w moich ofertach mam ustawiana wysyłke "natychmiast" i w godzinach np. inpostu mam do godziny 23;00.

 

I teraz przykladowo ktos kupuje przedmiot przed 23;00 to rozumiem, ze musze wlozyc wysylke do inpostu tego samego dnia do godziny 22;59? I wtedy allegro przyzna mi punkty ze wzgledu, ze nadaje zgodnie z moimi ustaleniami?

 

 

oznacz moderatorów
6 ODPOWIEDZI 6

Halfrunt
#18 Luminarz#

Nie. 

Czas liczony jest nie od chwili włożenia paczki do paczkomatu, ale od momentu gdy z tamtąd zabierze ją kurier. 

Ustaw dostawy na 24h i ustal godzinę graniczną, taką że jak nadasz to zdąży ją odebrać kurier w danym dniu. 

oznacz moderatorów

ChatStresser
#9 Pomysłodawca#

Tylko, czy wtedy moje oferty nie beda mniej atrakcyjne skoro bedzie widniec 24h? Bo tez czesto zdarza mi sie nadac tego samego dnia i kurier potrafi zeskanowac paczki.

 

Druga sprawa, skad mam wiedziec do ktorej godziny w danej firmie kurierskiej odbieraja przesylki? 

oznacz moderatorów

Halfrunt
#18 Luminarz#

Ano właśnie, tu jest cała trudność dla przedsiębiorcy. W przypadku InPost to jest strona w której sprawdzić możesz swój teren, do której możesz nadać by kurier odebrał ją w tym samym dniu. 

https://inpost.pl/godziny-odbiorow

 

Co do atrakcyjności ofert to musisz ustalić sam co się bardziej opłaca, mniej widoczna oferta ze względu na czas realizacji zamówienia 24h zamiast natychmiast, czy bardziej mniej widoczna oferta za odjęcie punktów z powodu nie wywiązywania się z deklaracji czasu nadania.

oznacz moderatorów

ChatStresser
#9 Pomysłodawca#

No wlasnie Nie wiem co bedzie bardziej oplacalne i jak to nawet sprobowac obliczyc...

 

oznacz moderatorów

Client:44052296
#21 Demiurg#

Z tego co mi wiadomo to w InPost liczy się czas przyjęcia paczki w oddziale. Nie wiem czy podobnie nie jest z innymi przewoźnikami .

oznacz moderatorów

Halfrunt
#18 Luminarz#

Co do tego czasu, to już nie ma większego znaczenia, istotnym jest tylko, by kurier zdążył zabrać i dostarczyć do punktu tego samego dnia, by nie woził w aucie do dnia następnego.

oznacz moderatorów