anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

"Dostaw i płatność" w formularzu wystawienia/edycji

homesay-pl
#8 Zapaleniec#

Czy jest możliwość uzupełnienia kwestii dotyczących płatności i dostawy we wszystkich posiadanych aukcjach "za jednym razem" czy trzeba to robić pojedynczo dla każdej aukcji w sekcji "Dostaw i płatność" w formularzu wystawienia/edycji?

oznacz moderatorów
4 ODPOWIEDZI 4

Client:44052296
#21 Demiurg#

@homesay-pl w zakładce Ustawienie dostaw 

A w zakładce Mój asortyment zaznacz interesujące cię pozycję i na dole pojawi się zielony pasek. Wybierz Edytuj -> dostawa

oznacz moderatorów

mr_oma
Była Moderatorka
Była Moderatorka

@homesay-pl, tak, jak napisał @Client:44052296, wystarczy, że ustawisz jeden wspólny cennik dostaw w zakładce Ustawienia Dostawy. 🙂 Z kolei zakładce Mój asortyment zaznacz po lewej stronie interesujące Cię oferty (lub wybierz opcję "zaznacz wszystkie"). Wybierz "Edytuj", potem "Cennik dostaw" i wybierz ten, który Cię interesuje. Wtedy wszystkie zaznaczone oferty będą miały taki sam cennik. 🙂 

   Maja
   Moderatorka


   _____________
   Daj znać, co myślisz o Allegro Gadane i wypełnij ankietę! 🙂
oznacz moderatorów

homesay-pl
#8 Zapaleniec#

Nie chodziło mi o cennik dostaw. Chciałabym rozszerzyć informację w kwestii warunków dostawy ale w formularz wystawienia /edycji - dostawa i płatność- dodatkowe informacje o dostawie. Czy w tym miejscu da się to ustawić tak żeby w innych ofertach za jednym razem to poprzestawiać. Do tej pory miałam takie informację w zakładce o sprzedającym ale dostałam upomnienie z prośbą o umieszczenie takich info właśnie w tym miejscu. Czy musze to ręcznie zmieniać w każdej ofercie?

oznacz moderatorów

mr_oma
Była Moderatorka
Była Moderatorka

@homesay-pl, rozumiem. Dzięki za dopowiedzenie. 🙂tym wypadku grupowa zmiana tej sekcji nie jest możliwa. 

   Maja
   Moderatorka


   _____________
   Daj znać, co myślisz o Allegro Gadane i wypełnij ankietę! 🙂
oznacz moderatorów