anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Róznice między allegro głównym a lokalnym

kaliszaneczka-x
#15 Entuzjasta#

Możecie mi wyjaśnić jakie są różnice w procesie zakupu między głównym allegro i lokalnym? Dzisiejsza akcja -klient tylko dzisiaj kupował 3x rzeczy na głównym allegro -zero problemów. Od początku miesiąca zrobił tak u mnie 16 zakupów. Poprosił o jakąś **piiip**ółkę za 12 zł. Ponieważ na głównym prowizja od tego 2zł to wystawiłam mu na lokalnym aukcję. Za 5 min sms z cytuję "Nie umiem kupić. A blikiem na telefon mogę?". No bez jaj 16 zakupów w tym miesiącu u mnie na głównym zrobił, a na lokalnym nie przebrnął prze jeden. To co tam jest nie tak?

oznacz moderatorów
6 ODPOWIEDZI 6

LEW433
#21 Demiurg#

A nie robi sobie jaj? 🤔

oznacz moderatorów

kaliszaneczka-x
#15 Entuzjasta#

Nie. Ewent w grze jest i regularnie drobiazgi do gry dokupuje co chwilę. 3x dzisiaj na głównym po 20 zł zostawił, a na lokalnym wymiękł. Nigdy problemów z płatnościami nie miał, zawsze do końca.

oznacz moderatorów

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@kaliszaneczka-x Proces zakupowy na Allegro Lokalnie nie jest skomplikowany. Kupujący klika "Kup teraz", następnie wybiera sposób dostawy, podaje dane do wysyłki i klika w przycisk "Przejdź do płatności":

ko_alka_2-1649862574511.png

ko_alka_3-1649862582232.png

ko_alka_4-1649862589093.png

 

ko_alka_0-1649862502229.png

Może opłacić zamówienie za pomocą kodu BLIK:

ko_alka_1-1649862511311.png

Czy wiesz może w którym momencie Kupujący napotkał na problem z zakupem? 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów

kaliszaneczka-x
#15 Entuzjasta#

Nie, nie wiem. Nigdy na lokalnym nie kupowałam więc zdziwiło mnie to. 

oznacz moderatorów

br.
#21 Demiurg#

@kaliszaneczka-x  A może opcji Kup teraz mu nie udostępniłaś?  Tam są rózne dziwne możliwości.

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

Daj link do oferty.

oznacz moderatorów