anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Reklamacja bielizny uszkodzonej przez kupującego

CzarnY__2000
#7 Wielbiciel#

Witam

jestem początkującym sprzedawcą z zarejestrowana Działalnością Gospodarczą.

i mam problem z kupującym, mianowicie 28 września otrzymał zakupioną bieliznę i w dniu 4 października dostałem od niego wiadomość email odnoście reklamacji że majtki (męskie koronkowe) nie rozciągają się przez co podarły się.

Polecilem wysłanie bielizny w celu rozpatrzenia reklamacji,

Jednak nie jestem pewien jak powinienem ją rozpatrzyć, ponieważ bielizna posiada jeszcze nie oderwaną metkę od nich, ale jest wielkie rozdarcie w kroku tak jak by kupujący kupil za mały rozmiar i na silę chciał się w nie zmieścić. Lub też specjalnie je podarł.

Według mnie reklamacja powinna zostać odrzucona, ale wolę poradzić się na forum.

Pozdrawiam

a.jpg

oznacz moderatorów
26 ODPOWIEDZI 26

xyz96
#21 Demiurg#

@Client:87741073 A  jak tam drzwi? Ułożyły się? 🙂

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

@Client:87741073 Nie chłop, na pewno, co? nikt nie wie,cuś. 😁

oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#

@LEW433 To teraz napisz to jeszcze raz, po polsku 🙂

oznacz moderatorów

Client:79179573
#16 Inspirator#

@CzarnY__2000 

Zrób tak, jak Ci radzą inni sprzedawcy - odrzuć reklamację. A negatywnym komentarzem i spadkiem na dno listy wyszukiwania się nie przejmuj, za rok Twoja ocena sama się poprawi i ludziska znowu będą u Ciebie kupować. Tak samo z dyskusją - coś tam odpiszesz i może Allegro nie zablokuje Ci sprzedaży. No z tym POK to jest trochę gorzej, bo mogą Ci całkiem zawiesić konto, ale ważne, żeby nie ulegać szantażowi kupujących. Lepiej nic nie sprzedać, niż dać sobie wejść na głowę. Musimy się trzymać razem, nie odpuszczać!

Pozdrawiam.

____________

Ty też masz dość CZARNEJ LISTY KUPUJĄCYCH? Poprzyj pomysł!

oznacz moderatorów

Knowhere
#21 Demiurg#

"majtki (męskie koronkowe)"

🤣🤣🤣
Przepraszam, musiałem😂

______________

"złote myśli" xyz96: "Sprzedawcy zawsze byli, są i będą moimi wrogami na AG."😄

oznacz moderatorów

Kaliope_Brzeg
#21 Demiurg#

@Knowhere  Cały czas mi to siedziało w głowie i wreszcie ktoś powiedział na głos 🤣😂😂😃

PS. Jak można wydrzeć w majtach taką dziurę ? 🤣😂😂😃

_____________
Kama
oznacz moderatorów

Knowhere
#21 Demiurg#

@Kaliope_Brzeg Nie wiem, może klient przed przymiarką łyknął błękitną pigułkę i akurat efekt działania zbiegł się w czasie🤣

______________

"złote myśli" xyz96: "Sprzedawcy zawsze byli, są i będą moimi wrogami na AG."😄

oznacz moderatorów