anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Rezerwacja przedmiotu przez sprzedającego

rossi_22
#2 Obserwator#

Proszę podpowiedźcie....kupujący napisał prośbę o rezerwację. Odpisałam, że się zgadzam. Czy z automatu to ogłoszenie ma zostać wyszarzone? czy robi to serwis alllegro, czy tez jest gdzieś jakiś magiczny przycisk, który ja włączam że jest to zarezerwowane? 

oznacz moderatorów
5 ODPOWIEDZI 5

xyz96
#21 Demiurg#

Powinnaś otrzymać maila z linkiem do czata, w którym akceptujesz prośbę o rezerwację. Jeśli tego nie zrobisz, ogłoszenie nie będzie wyszarzone i nie będzie zarezerwowane.

oznacz moderatorów

rossi_22
#2 Obserwator#

Otrzymałam link i odpisałam, ze sie zgadzam. Czy to wystarczy? Minęła godzina i nic sie nie zadziało, ogłoszenie nie jest wyszarzane. Poniżej historia:

chce kupic ta sukienke

dzisiaj, 12:50

bardzo mi na niej zalezy

dzisiaj, 12:50

mozna prosic o rezerwacje do poniedzialku

dzisiaj, 12:51

Dzień dobry, zgadzam się.

dzisiaj, 13:58

oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#

Tam powinna być do zaznaczenia opcja, która potwierdza rezerwację. Sama odpowiedź nie wystarczy. Jeśli nie możesz jej znaleźć, zapytaj na czacie tu; https://allegro.pl/pomoc/kontakt?kategoria=b0880476-9167-4850-bcf8-2885a9fcea6a

Błyskawicznie otrzymasz wyjaśnienie.

oznacz moderatorów

rossi_22
#2 Obserwator#

Dziękuję, faktycznie czat od razu rozwiązał problem, okazało się że klientka napisała tylko wiadomość prywatną, a powinna to zrobić przez zakładkę kontakt. Dziękuję za podpowiedź z czatem, faktycznie odpowiedź do strzału 🙂 Dzięki i miłego dnia!

oznacz moderatorów

cloudcloud
Była Moderatorka
Była Moderatorka

@rossi_22 świetnie, że udało się rozwiązać problem 🙂 dobrego dnia!

   Klaudia
   Były Moderator
oznacz moderatorów