anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Smart - ceny paczek? Allegro DPD jak działa w smart?

Drukpoznan
#7 Wielbiciel#

Cześć,

chciałabym swoje aukcje zrobić smart. Mam 5 pozytywnych ocen a z tego co się orientuję jest to warunek.

 

1. Mam podpisaną umowę z DPD. Chciałabym paczki SMART wysyłać tylko tym kurierem. Czy mam zrobić paczkę Kurier Allegro DPD czy mogę mieć wybrane tylko kurier DPD. Czy może jeszcze coś innego muszę zaznaczyć.

 

2. W kwestii rozliczeń kosztów transportu. Allegro pokrywa tylko część kosztów tak? 9zł Allegro, ja 4zł? Chciałabym byc pewna w tej kwestii. Dla mnie oznacza to, że de facto muszę podwyższyć cenę towaru, bo inaczej nie zarobię przy stracie 4 zł. 

 

3. No i najważniejsze:

Jak zrobić to, aby dany produkt zyskał miano SMART no i aby kasa za wysyłkę rzetelnie do mnie wracała.

 

Z góry dziękuję za informację

oznacz moderatorów
2 ODPOWIEDZI 2

kostas11
#21 Demiurg#

@Drukpoznan 

1. Możesz dać Allegro kurier DPD i rozliczasz się z allegro a DPD Cię nie kasuje, możesz dać Kurier DPD i rozliczać się z DPD

2. pokrywa 8 zł przy smarcie kurier dla zakupu powyżej 100 zł, poza smartem lub poniżej 100 zł klient płaci za wysyłke co ustawisz.

3. dać wysyłkę nie większą niż 12,99 zł to będzie smart o ile spełniasz warunki 🙂

________
Κώστας
oznacz moderatorów

Drukpoznan
#7 Wielbiciel#

1. Możesz dać Allegro kurier DPD i rozliczasz się z allegro a DPD Cię nie kasuje - w tym wypadku Allegro mnie kasuje 5zł, tak 

możesz dać Kurier DPD i rozliczać się z DPD - a jak wtedy rozliczyć SMART?

 

 

2. pokrywa 8 zł przy smarcie kurier dla zakupu powyżej 100 zł, poza smartem lub poniżej 100 zł klient płaci za wysyłke co ustawisz - czyli ja pokrywam aż 5 zł, to bardzo dużo, mój produkt w cenie plus 5zł będzie mniej atrakcyjny  cenowo.

3. dać wysyłkę nie większą niż 12,99 zł to będzie smart o ile spełniasz warunki 🙂-to jeszcze poproszę warunki aby być SMART, czy 5 pozytywnych ocen wystarczy? Czy spełniam? 

 

Z góry dziękuję za odpowiedź

oznacz moderatorów