anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Smart od...20 zł????

Powoskowani_pl
#8 Zapaleniec#

Dzień dobry,

 

Czy ktoś mi wytłumaczy, dlaczego któryś raz z kolei kupujący ma darmową dostawę DPD Smart przy zamówieniu za 27,90 zł? Myślałem, że Smart jest od 40 zł...

oznacz moderatorów
10 ODPOWIEDZI 10

LEW433
#21 Demiurg#

To nie do końca, niektórzy mają w promocji Smart przy zakupie już od 1zł.

oznacz moderatorów

orbitkownia_pl
#11 Animator#

 dobrze ale wtedy tez płacimy 2zł dopłaty do smarta?\

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

Ta promocja, dostawa jest dla kupujących, dla sprzedającego pozostaje bez zmian, opłaty.

oznacz moderatorów

orbitkownia_pl
#11 Animator#

czyli ktoś klupi za 2zł a ja mam zapłacić 2zł za dostawę no brawo

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

Taką promocję mają tylko wybrani kupujący, rzadko są tu wątki o tym ale nikt nie wie ilu tak ma.

oznacz moderatorów

sklepRTVSAT
#12 Orędownik#

To jest tak allegro traktuje jednych lepiej drugich gorzej. Gorszy sort musi płacić minimum 40zł aby załapać się na SMART, natomiast lepszy sort ma SMART już od 1zł. To niestety allegro!!!! Sprzedawca natomiast nie ponosi żadnych dodatkowych kosztów wysyłki w usłudze SMART jeśli zakup nie przekroczy kwoty 40zł. Poniżej tej kwoty według promocji, pokrywa allegro. Także bez obaw, ale na wszelki wypadek sprawdzaj rachunki wystawione przez allegro. 

oznacz moderatorów

sklepRTVSAT
#12 Orędownik#

Myślę że darmową wysyłkę od 1zł mają "pupilki allegro" oraz pracownicy. Jak jest faktycznie nikt nie powie, a odpowiedź od allegro będzie w stylu: "proszę wyczyścić przeglądarkę"

oznacz moderatorów

Kaliope_Brzeg
#21 Demiurg#

@LEW433 

Ta promocja, dostawa jest dla kupujących, dla sprzedającego pozostaje bez zmian, opłaty.

Nie pleć głupot.

https://allegro.pl/dla-sprzedajacych/allegro-smart-czesc-kupujacych-moze-skorzystac-z-darmowej-dosta...

_____________
Kama
oznacz moderatorów

A3dam
#19 Nestor#

@Kaliope_Brzeg 

Jeśli kupujący zrobi u Ciebie zakupy w ramach Smart! za mniej niż 40 zł i skorzysta z darmowej dostawy to:

  • nie pobierzemy od Ciebie opłaty za przesyłkę Smart! – pokryjemy całkowity koszt dostawy takiego zamówienia
*** Złożenie oświadczenia o odstąpieniu od umowy i zwrot towaru to dwie zupełnie różne czynności (UOKiK) ***
oznacz moderatorów

Kaliope_Brzeg
#21 Demiurg#

@A3dam 

Dokładnie. O tym właśnie pisałam 😊

_____________
Kama
oznacz moderatorów