anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Sposób dostawy - odbiór osobisty

MAMY ROZWIĄZANIE!
HomeGardenYou
#8 Zapaleniec#

Witam, udostępniłem odbiór osobisty na aukcji, jednak przy "płatności i dostawy" nie można wybrać odbioru osobistego, a na aukcji widać tą opcję. Jaki jest powód takiej sytuacji, że klientka nie może wybrać odbioru osobistego?

oznacz moderatorów
23 ODPOWIEDZI 23
nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@janeana Odbiór osobisty będzie dostępny dla kupujących w Twoich ofertach tylko wtedy, gdy uzupełnisz dane w zakładce Punkty odbioru. Dziękuję za sugestię dotyczącą koniecznej informacji podczas tworzenia cennika dostawy.

Niestety nie możesz oznaczyć przesyłki jako doręczonej, jeśli ostatecznie nie została ona wysłana, bo klient odebrał towar osobiście.

   Natalia
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie!
oznacz moderatorów
AGLOPRIMA2
#13 Ambasador#

Wg Allegro wybranie odbioru osobistego przez kupującego jest absolutnie oczywiste.

Ponieważ sama logując się z prywatnego konta chciałam "kupić" na firmowym coś z odbiorem osobistym i nie udało mi się wybrać takiej opcji zadała pytanie do Allegro.

Opcja jest ustawiona w cenniku i ja widać, ale nie w trakcie zakupu.

Dostałam taką odpowiedź:

Kupujący podczas składania zamówienia po naciśnięciu "Dostawa i płatność" w swoim koszyku będzie miał opcję dostawy "Odbiór w punkcie" następnie musi on wybrać "ZOBACZ WSZYSTKIE NA MAPIE" i wpisać lokalizację odbioru osobistego czyli xxx 61 Łódź.Wyświetli mu się wtedy na mapie "Punkt odbioru xxx "AGLOPRIMA "xxx - Łódź Polesie" po naciśnięciu "Wybierz" ta opcja dostawy zostanie zatwierdzona i będzie widniała informacja "Odbiór osobisty, xxx 61, Łódź"

Proste no nie?

Wpadlibyście na to?

oznacz moderatorów
pinsplash
#21 Demiurg#

@AGLOPRIMA2 Rany to brzmi jak wstęp do podręcznika : "Proste 17 987 porad jak korzystać z Allegro" ...

@nat_not TO NIE JEST W OGÓLE INTUICYJNE I ŁATWE..... nie prościej napisać : "drodzy allegrowicze, na przesyłkach zarabiamy, na odbiorach osobistych - nie. Dlatego staramy się Wam to utrudnić jak możemy"

_______
BRÓSLI
oznacz moderatorów
wiankidekoracje
#8 Zapaleniec#

dziekuję, to odpowiedź na moje bolączki. Zaraz przetestuje i napiszę czy zadziałało. Moja odpowiedź: NIE! Nie wpadłabym na to 😕

oznacz moderatorów