anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Sprzedaż prywatna na Allegro, a wysyłka z paczkomatu

Aga_621
#7 Wielbiciel#

Czy na "zwykłym" Allegro osoba prywatna może sprzedawane przedmioty nadawać w paczkomacie (bez żadnych umów z InPost), tak jak na AL? Mam na myśli "Allegro Paczkomaty 24/7 InPost" Na AL cała procedura jest mocno uproszczona - wygenerowanie naklejki, wydruk i to wszystko. Ciężko jednak coś tam sprzedać, więcej jest dowcipnisiów rozpoczynających zakup niż faktycznych kupujących. Chcę spróbować to wystawić na Allegro, ale bez udostępnienia odbioru w paczkomacie raczej jest nie ma to sensu, a z kolei dla mnie nadanie paczki w paczkomacie jest najwygodniejsze.

oznacz moderatorów
4 ODPOWIEDZI 4

xyz96
#21 Demiurg#
oznacz moderatorów

Aga_621
#7 Wielbiciel#

Dziękuję. 😊

oznacz moderatorów

cookie000
#15 Entuzjasta#

@Aga_621 

A wystawiasz te oferty na lokalnie z widocznością na allegro zwykłym ? Może w tym problem.

No i jeśli jednak chcesz na allegro, to przyjrzyj się różnicom w prowizji (na lokalnie masz tylko dwie opcje, a na zwykłym od groma) i sposobie wystawiania (łatwiej na lokalnie, mimo pewnych wad).

oznacz moderatorów

Aga_621
#7 Wielbiciel#

Wystawiałam już na Allegro, ale tylko z wysyłką przez pocztę. Raz, że drogo, a dwa to większość kupujących obecnie raczej wybiera odbiór w paczkomacie. Chciałabym do cennika dołożyć paczkomaty za proponowaną przez Allegro cenę 8,99zł i nie bardzo wiem jak to dokładnie działa i jakie mam możliwości po sprzedaży. Najbardziej zależy mi na tym, bym w takim przypadku również miała możliwość wysyłki z paczkomatu.

oznacz moderatorów