anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Terminowe odpowiedzi na pytania klientów -950/20 w kilka dni, jedno pytanie

RdkBad
#8 Zapaleniec#

Dzień dobry, od kilku dni zacząłem sprzedawać na allegro i już otrzymałem e mail że klienci oczekują lepszej obsługi?? Mianowicie jak sobie wszystko sprawdzam to tam gdzie jest Terminowe odpowiedzi na pytania klientów to mam -950/20 nie mam pojęcia skąd tyle, ile to tak naprawdę znaczy i czy mogę się jakoś odwołać. Zaznaczę że na allegro sprzedaje od kilku dni a jedyne zapytanie to była prośba o wycofanie oferty w licytacji. Zaznaczę że sprzedaje na normalnym allegro, czy to że nie odpowiadałem na pishing w wiadomościach allegro lokalnie ma coś z tym wspólnego? Proszę o pomoc

oznacz moderatorów
10 ODPOWIEDZI 10

WREDZIA-W1
#21 Demiurg#

@RdkBad Oni tak to pokrętnie liczą, że nie ogarniesz. Gdybyś miał dużo pytań, a na jedno nie odpowiedział w terminie, byłoby to prawie niezauważalne w statystykach. Brak odpowiedzi na jedno, przy jednym zadanym to katastrofa. Jak u Ciebie. Odpowiadaj na wszystkie, nawet takie, które odpowiedzi nie wymagają.

Ula

Ula
oznacz moderatorów

kostas11
#21 Demiurg#

@RdkBad musisz odpowiadać na wszystko nawet jak masz po zakupie wiadomość dla sprzedającego i coś tam wpiszą też odpisz na tego maila, na spam i inne cuda też trzeba odpowiadać, liczy się pierwsza odpowiedź, jakość jest liczona 30 dni wstecz więc z czasem minie 🙂

https://allegro.pl/pomoc/dla-sprzedajacych/jakosc-mojej-sprzedazy/jakosc-mojej-sprzedazy-obszar-obsl...

________
Κώστας
oznacz moderatorów

Knowhere
#21 Demiurg#

@kostas11 O ile mi wiadomo, to "wiadomość od kupującego" nie idzie przez CW, więc na co i po co odpowiadać?

______________

"złote myśli" xyz96: "Sprzedawcy zawsze byli, są i będą moimi wrogami na AG."😄

oznacz moderatorów

www_barnabee_pl
#8 Zapaleniec#

Liczy się pierwsza odpowiedź? Więc jeśli klient w tej samej konwersacji zapyta o coś jeszcze to taka odpowiedź już się nie wlicza?

Również ostatnio wystąpił u mnie problem z punktami za termin odpowiedzi - dlatego zaciekawiła mnie ta informacja.

oznacz moderatorów

vonNogay
#16 Inspirator#

@www_barnabee_pl Tak, tylko pierwsza się liczy 🙂

oznacz moderatorów

www_barnabee_pl
#8 Zapaleniec#

Czy wiesz może, czy w odpowiedzi na dyskusje również liczy się tylko pierwsza odpowiedź, czy w takim przypadku już każda?

oznacz moderatorów

mdrogeria
#21 Demiurg#

@www_barnabee_plw dyskusji musisz odpowiedzieć w terminie na każdą wiadomość kupującego nawet taką bez sesu  , nie odpowiadasz tylko na automatyczne wypowiedzi administratora .

oznacz moderatorów

www_barnabee_pl
#8 Zapaleniec#

Dziękuję za pomoc! 🙂

oznacz moderatorów

DECO-MASTER
#15 Entuzjasta#

Bełkot przenikliwy. Klient napisał do mnie "dziękuję". Nie zdążyłem z odpowiedzą😁

oznacz moderatorów

szejk-gmbh
#13 Ambasador#

@RdkBad 

Ustaw sobie na skrzynce pocztowej autoresponder. Tak, wiem, bywa to upierdliwe dla drugiej strony ale czasem z głupotami wprowadzanymi przez allegro nie da się inaczej.

----------------------------------
Sprzedawca Twój wróg!
oznacz moderatorów