anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Terminowe odpowiedzi na wiadomości klientów: 0%

MAMY ROZWIĄZANIE!
mateusz87NS
#8 Zapaleniec#

Hej,

 

Dzisiaj niemiło zaskoczył mnie mail od Allegro. Moja ocena sprzedaży poleciała na dno. Jest na - 400. Z powodu JEDNEGO parametru, podanego powyżej. Allegro ujęło mi -950 punktów za 0% odpowiedzi kupującym. Poczytałem tutaj o tym i wierzyć się nie chce za co można być ściągniętym do mułu. Przykład, "targujący" się kupujący, oferuje mi połowę kwoty z aukcji. Oczywiste próby wyłudzenia za bezcen. Nie odpisałem mu nawet bo niby po co, jego nie interesuje zakup. Teraz rozumiem, że za to, że nie odpisałem na bezczelnego maila moja ocena mogła spaść o 940 puntów w dół. Tak to działa czy źle rozumiem?

Tak to wychodzi z zestawienia. Odpisałem mu przed chwilą, czy mogę oczekiwać, że ocena wróci do normalnej.

oznacz moderatorów
4 ODPOWIEDZI 4
RED
#21 Demiurg#

wysyłaj w mailu zwrotnym same spacje i kropki

oznacz moderatorów
ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@mateusz87NS Cześć. Przykro mi, że Jakość na Twoim koncie spadła. Powinieneś odpowiadać na wszystkie wiadomości od Klientów. Ocena wróci do "normalnej" po 30 dniach (w Jakości sprzedaży bierzemy pod uwagę wiadomości z ostatnich 30 dni).

Jeśli odpisałeś na tę wiadomość po 24 godzinach (czyli w nieregulaminowym czasie), to nie otrzymasz już punktów dodatkowych. 

Zapoznaj się proszę z tym artykułem: https://allegro.pl/pomoc/dla-sprzedajacych/jakosc-mojej-sprzedazy/jakosc-mojej-sprzedazy-obszar-obsl... 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów
mateusz87NS
#8 Zapaleniec#

Dziękuję za odpowiedź. Przykra sprawa, ale cenna lekcja. Dużo zamieszania Allegro robi od jakiegoś czasu. Przywilej monopolisty 😉

oznacz moderatorów
ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@mateusz87NS Tak na przyszłość - w razie jakichkolwiek pytań czy wątpliwości, zadaj pytanie na Gadane. Pomożemy Ci! 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów