anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Usunięcie negatywu - Pilne

MAMY ROZWIĄZANIE!
Nasze-Nadruki
#8 Zapaleniec#

Witam,
Mam pilne pytanie czy jest możliwość że allegro usunie negatywny komentarz kupującego jeśli on sam wyrazi taką chęć.

Chodzi mi o sytuację gdzie wysłałem prośbę o usunięcie, ale termin 14 dni na akceptację usunięcia przez kupującego minął  lub gdy termin 21dni na wysłanie prośby o usunięcie mi przepadł.

Czy w tych dwóch przypadkach jeśli dogadałem się z kupującym i wyraża on chęć i zgodę na usunięcie to allegro to zrobi?

Jeśli jest jakiś inny sposób to bardzo proszę o poradę 😉 Przez parę bezsensownych komentarzy straciłem możliwość smart co nie powiem trochę boli...

 

oznacz moderatorów
4 ODPOWIEDZI 4
xyz96
#21 Demiurg#

Komentarz zostanie usunięty jeśli kupujący poprosi o to przez ten formularz; https://allegro.pl/pomoc/kontakt?kategoria=1aab3926-a59f-4f0a-b91a-ab3d4e469201&subjectId=0cf36533-0...

oznacz moderatorów
xyz96
#21 Demiurg#

😄 Chodzi mi o sytuację gdzie wysłałem prośbę o usunięcie, ale termin 14 dni na akceptację usunięcia przez kupującego minął lub gdy termin 21dni na wysłanie prośby o usunięcie mi przepadł.

oznacz moderatorów
Nasze-Nadruki
#8 Zapaleniec#

Czytałem wszystko co w dziale pomocy na ten temat i dlatego moje pytanie z wyżej bo tam takiej informacji nie ma... 

oznacz moderatorów