anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Usuwanie kont fałszywych klientów i zgłaszanie sprawy na Policję

NoxPL
#1 Nowicjusz#

Wystawiłem kilka przedmiotów na Allegro Lokalne i nagle okazuje się że ktoś wysłał mi email abym klikną w odzyskanie środków po sprzedaży jakiegoś produktu, otwierając ten link natychmiast mi się włączyły alerty od Nortona, czyli próba wyłudzenia. Dzień później, ktoś kupił rower, ale ani pieniędzy ani kontaktu a wczoraj ktoś kupił inny przedmiot i też, zero jakiejkolwiek reakcji. Komuś bardzo zależy żeby MNIE pogrążyć. bo chociaż przedmioty mam nadal, to sprzedaż jest zakończona i muszę wszystko na nowo z nową prowizją w trakcie kiedy nawet nie zarobiłem na starą. Nie mogę przez takich sprzedać przedmiotów i jestem zablokowany, a rachunki trzeba płacić. Zgłaszać na Policję żeby takich karać z całą surowością!!!

oznacz moderatorów
1 ODPOWIEDŹ 1

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@NoxPL Cześć. Jeśli kupujący nie opłaci zamówienia, to opłata transakcyjna nie jest pobierana. Na Allegro Lokalnie kupujący ma 5 dni, żeby zapłacić za zakup. Jeśli tego nie zrobi, Twoje ogłoszenie zostanie automatycznie wznowione. 

Możesz wyłączyć automatyczne wznowienie oferty w zakładkach Zakończone ogłoszenia lub Zamówienia od kupujących – na 24 godziny przed automatycznym wznowieniem ogłoszenia. 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów